boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-11-18, 23:22   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Biwoł: chcę unifikować półciężką, ale bez problemu zrobię limit wagi super średniej

Mistrz WBA w wadze półciężkiej Dmitrij Biwoł (15-0, 11 KO) obronił w sobotę swój tytuł pokonując na punkty Jeana Pascala, ale będący poza szczytem formy Kanadyjczyk na pewno nie był rywalem, który wyzwolił specjalną motywację Rosjanina. Biwoł domaga się dużych walk, najlepiej unifikacyjnych, i jeśli ich nie dostanie gotowy jest zejść do kategorii super średniej.

- Canelo i Fielding to dobra walka. Ja też chętnie zmierzę się z Canelo, podobnie jak z Callumem Smithem. Jeśli moi promotorzy nie mogą doprowadzić do unifikacji w kategorii półciężkiej, to mogę zejść z wagą niżej. Mam jeden pas, ale to za mało. Chcę unifikować tytuły albo na specjalne walki zaboksuję w super średniej
- powiedział Biwoł.

- Waga półciężka jest bardziej interesująca i jest do zrobienia dużo dobrych walk, ale bez problemu zejdę do super średniej. Nie jestem duży i widać to było z Pascalem. On jest ode mnie większy. Jestem w półciężkiej, ale jestem otwarty na propozycje
- wyjaśnia Dmitrij, który chętnie dałby rewanż mistrzowi WBA w limicie 168 funtów Callumowi Smithowi, którego pokonał na ringu amatorskim.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-11-18, 12:44   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Chyba nawet ciekawszą opcją byłoby starcie ze Smithem ale nie wiem czy nie lepiej nawet byłoby to odwlec trochę w czasie. Canelo raczej nie zostanie w s. średniej
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-11-18, 18:51   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Może to tylko moje wrażenie, ale Biwoł wydawał mi się bardzo chudy na twarzy. I miałby jeszcze więcej zbijać? No nie wiem, chyba że jestem w błędzie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-11-18, 21:00   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Może to tylko moje wrażenie, ale Biwoł wydawał mi się bardzo chudy na twarzy. I miałby jeszcze więcej zbijać? No nie wiem, chyba że jestem w błędzie.
To nie wrażenie. Był bardzo szczupły. Pewnie jest w stanie zejść wagę niżej, ale to już będzie albo mocne odwodnienie, albo wręcz palenie mięśni.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-11-18, 21:58   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Życzę mu powodzenia z takim koniem jak smith, raczej to takie gadanie dla gadania, nic z tego nie bedzie, albo szuka furtki w razie jakiejs klęski w LHW.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania