boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-11-18, 11:29   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 454 razy w 132 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Wasilewski: Marcin ma taki styl dyskutowania| Najman: Andrzej straci twarz w biznesie

Narodowa Gala Boksu i jej następstwa są tematem najnowszego tekstu Kacpra Bartosiaka na portalu "Weszło". Swój punkt widzenia, tym razem bez pomocy Twittera, przedstawili Andrzej Wasilewski, Marcin Najman oraz TVP.

- Przy negocjacjach związanych z Narodową Galą Boksu zgodziłem się na mniejszy procent niż zawsze. Poza tym sam opłaciłem przygotowania Artura i całą resztę tego typu wydatków. Razem z Marcinem Najmanem uzgodniliśmy, że wystawię fakturę właśnie na taką kwotę – ta suma naprawdę nie wzięła się z kosmosu. W organizację samej Narodowej Gali Boksu się nie angażowałem. Nie przeszkadzałem ani nie pomagałem. Mało tego – przed galą i nawet po gali wciąż tego przedsięwzięcia jakoś broniłem i to mimo wielu różnych ataków. Co do biletów – faktycznie odbierałem je dzień przed imprezą, na ceremonii ważenia. Marcin nie miał tych biletów, na które się umawialiśmy. Przekazał mi takie „porozrzucane” – kilka w drugim rzędzie, kilka w czwartym, kilka w siódmym… Dziś wiem, że powinienem tej sprawy bardziej przypilnować. Cała praktyka jest jednak normalna przy tego typu imprezach. Przecież to nie jest tak, że organizatorzy by te bilety sprzedali, gdyby mi ich wtedy nie przekazał. Widziałem wiele kłótni z udziałem Marcina Najmana i wiem, że ma taki styl dyskutowania. To wojna totalna, w której miesza wszystko z wszystkim i sięga czasami po najbardziej absurdalne argumenty – ocenia szef KnockOut Promotions.

- W umowie zapewniłem sobie prawo, by móc galę sprzedać poza granicami Polski w formule Pay-Per-View. Geoblokady nie było lub była założona w sposób wadliwy. Wiem, że 20 tysięcy ludzi obejrzało galę w internecie. Gdy wysłałem pierwsze pismo do Telewizji Polskiej, to dostałem odpowiedź, że geoblokada została założona prawidłowo. Komunikacja urwała się, gdy zażądałem dostępu do logów. W nich wszystko jest zapisane czarno na białym i telewizja ma ustawowy obowiązek, by przechowywać je przez rok. I niech ich ręka boska broni przed skasowaniem tego przed upływem ustawowego terminu. Geoblokady nie było i mam na to dowody. (...) Z Andrzejem Wasilewskim sytuacja jest inna. Wystawił mi fakturę na 60 tysięcy, z tego ma już zapłacone 40 tysięcy – brakuje jeszcze tych dwudziestu, które moim zdaniem zostały z nawiązką zapłacone w biletach. Dzień przed galą Andrzej Wasilewski zażyczył sobie ode mnie biletów za łączną kwotę 40 tysięcy złotych. Nasza umowa nie obejmowała żadnych biletów. Jestem zdumiony, że nie rozliczył się potem ze mną. Jak się wchodzi do piekarni i jest dużo chleba, to się go nie wynosi – trzeba za niego zapłacić. Tak samo na stacji benzynowej – jak się tankuje, to nie można odjechać bez zapłacenia. Jeśli Andrzej Wasilewski nie rozliczy się ze mną za te bilety, to straci twarz w biznesie - stwierdził Najman.

- Transmisja z Narodowej Gali Boksu była geoblokowana, a raporty po wydarzeniu pokazują, że mechanizm działał prawidłowo – informuje TVP w komunikacie dla serwisu „Press”.

Cały tekst przeczytacie TUTAJ.

Źródło: weszło.com
Zdjęcie: ringblog.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 11:46   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Jak dla mnie, to wygląda to tak, że MN nie ma jak spłacić zobowiązań i chwyta się brzytwy, czyli:

a) Chce kasy za bilety, choć pewnie początkowo o zapłacie za nie mowy nie było
b) Straszy pozwem telewizję, która wyciągnęła do niego rękę

20 tysięcy obejrzało walkę w internecie, z czego poza granicami - nieoficjalnie - tylko tysiąc, ale Marcin Najman liczy sobie te 20 tysięcy jako potencjalnych nabywców PPV... To jest chyba większa klęska niż ta w maju. MN skłócił się z partnerem telewizyjnym, skłócił się z największym w PL promotorem, ale to Wasilewski straci twarz

stare 23-11-18, 11:47   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

^^ Marcin naprawdę z każdą wypowiedzią kompromituje się co raz bardziej Facet daje komuś 40 tysięcy (bez świadków, na ulicy) drugiemu facetowi. Nie ma świadków, dowodów nic... Wasyl ma fakturę częściowo uregulowaną Meksyk
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 12:28   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Mozna bylo te gale sensownie sprzedac, ale jak ktos sie koncentrowal na koncertach i konferansjerach a zapomnial o sporcie to wyszlo jak wyszlo. Zegnam bez zalu, bo dosc juz mam rozczarowan ze strony naszych promotorow. Nie dajesz rady to spadaj. Biorac pod uwage wszystkie okolicznosci, mysle, ze o MN w kontekscie organizowania jakichkolwiek powazniejszych gal juz nie uslyszymy.
darulka jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 12:55   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Jak dla mnie, to wygląda to tak, że MN nie ma jak spłacić zobowiązań i chwyta się brzytwy, czyli:

a) Chce kasy za bilety, choć pewnie początkowo o zapłacie za nie mowy nie było
b) Straszy pozwem telewizję, która wyciągnęła do niego rękę

20 tysięcy obejrzało walkę w internecie, z czego poza granicami - nieoficjalnie - tylko tysiąc, ale Marcin Najman liczy sobie te 20 tysięcy jako potencjalnych nabywców PPV... To jest chyba większa klęska niż ta w maju. MN skłócił się z partnerem telewizyjnym, skłócił się z największym w PL promotorem, ale to Wasilewski straci twarz
Na to, że Najman po problemy finansowe wiele wskazywało od dawna. Od choćby niemożność wyegzekwowania przez znajomą Kostyry - dziennikarkę zasądzonych przed laty 20.000 zł. Pewnie egzekucja była bezskuteczne ze względu na brak majątku Najmana. Facet raz po raz kompromituje się nieziemsko. W tym biznesie jest już pewnie przegrany.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 14:28   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Najman jest naprawdę cyniczny do bólu.
20 tysięcy ludzi obejrzało bezpłatną transmisje w internecie, stąd jego wniosek że sprzedałby 20 tysięcy internetowych przyłączy PPV...
Ż jak Żart... lub jak Żenada.

To, że miliard osób obejrzało teledysk Beyonce za free na youtubie nie oznacza, że miliard osób kupiłoby jej singiel w sklepie... Marcin, kurwa, ciemny lud tego nie kupi... Rozumiem, że tonący chwyta się najróżniejszych argumentów, ale Marcin tonąc chwycił w wyciągniętą ostatkiem sił ponad taflę wody dłoń ciężki, stalowy słupek z tabliczką "Jestem debilem".

I z tym komunikatem w łapie pójdzie na dno, co za całokształt jego działań, za jego osobowość, pyszałkowatość i w końcu za beznadziejną NGB jak najbardziej mu się należy.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 14:41   #7 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
20 tysięcy ludzi obejrzało bezpłatną transmisje w internecie, stąd jego wniosek że sprzedałby 20 tysięcy internetowych przyłączy PPV...

To, że miliard osób obejrzało teledysk Beyonce za free na youtubie nie oznacza, że miliard osób kupiło by jej singiel w sklepie... Marcin, kurwa, ciemny lud tego nie kupi... Rozumiem, że tonący chwyta się najróżniejszych argumentów, ale Marcin tonąc chwycił taką argumentacją ciężki, stalowy słupek z tabliczką "Jestem debilem".
Dokladnie. Dla porownania walke Golota vs Adamek obejrzalo chyba ponad 10 mln widzow. Zakladam, ze podobna ilosc obejrzalaby Kliczko vs Adamek w otwartej tv. Tam mowilo sie o kilkuset tysiacach sprzedanych PPV a dystrybucja i reklama ppv byla nieporownywalnie lepsza. Jesli w necie gale M. Najmana obejrzalo 20 tys. osob, z czego tylko czesc ludzi byla z za granicy, to jakby to watpie ze sprzedaloby sie wiecej niz sto ppv.
Robercik (Frazier) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 14:41   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post

To, że miliard osób obejrzało teledysk Beyonce za free na youtubie nie oznacza, że miliard osób kupiłoby jej singiel w sklepie...
Tu jeszcze z tych 20 tysięcy dochodzi podział na Polskę i zagranicę. Z zagranicy był tylko tysiąc, z Polski 19 tysięcy, ale on wszystko wrzuca do jednego worka i uznaje, że oglądało 20 tysięcy poza granicami... i że każdy kupiłby PPV...

stare 23-11-18, 14:42   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Na calym swiecie kwestia biletow jest wpisana w kontrakt. Cale szczegoly....sąd przeczyta umowe i wg niej rozliczy kto winny. Teraz jest slowo Wasyl vs Najmanek.

Co do tego calego PPV, to obiektywnie moge stwierdzic, ze nie bylo zadnej blokady. Mozna bylo ja obejrzec w apce czy stronie TVP Sport. Sam ogladalem z USA.

Oczywiscie, ze 100% ludzisk co ogladalo na stronie TVP/apce by tego nie kupilo, ale w sadzie beda chcieli przekonac, ze tak. Sąd to wszystko ustali po przeanalizowaniu argumentow 2 stron.

Pewnie koniec koncow dogadaja sie i TVP cos tam wyplaci, ale juz wiecej nikt nie zrobi interesu z Najmanem.
Zreszto on nie ma nikogo, a ta gala na narodowym to byla chyba jego interesem zycia i bedzie bronil ja po koniec koncow.

Nie wiem po co Wasilewski i Najman wogole takie pierdoly w necie piepsza. Niepowaznie oboje. Wasyl, ze nie dojebal wszystkiego na papierze i wsystko byloby jasne, a NAjman jakies szemrane deale robi.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-18, 14:48   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Tu jeszcze z tych 20 tysięcy dochodzi podział na Polskę i zagranicę. Z zagranicy był tylko tysiąc, z Polski 19 tysięcy, ale on wszystko wrzuca do jednego worka i uznaje, że oglądało 20 tysięcy poza granicami... i że każdy kupiłby PPV...
Troche malo jesli faktycznie tylko 1000 poza PL ogladalo. Mysle, ze jednak wiecej, bo w calej europie napewno znazlo sie duzo chetnych obejrzec o tej porze. Nie sadze, ze bylo to 20 tys, ale 1 tys to jednak za malo.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania