boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-11-18, 17:53   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 454 razy w 132 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Izu Ugonoh: dziś o 11 miałem mieć z trenerem zajęcia. Staram się ułożyć to w głowie

Na portalu eurosport.interia.pl znajdujemy rozmowę z Izu Ugonohem, który wspomina swojego mentora i trenera, zmarłego dziś nad ranem Andrzeja Gmitruka. 8 grudnia szkoleniowiec ten miał stanąć w narożniku naszego boksera w walce z Alim Demirezenem.

- W tym momencie staram się ułożyć w głowie to wszystko... To ogromna strata, dzisiaj o godzinie 11 miałem mieć z trenerem zajęcia i dotąd tylko ta myśl była w mojej głowie... Wczoraj mieliśmy normalny trening, sparing oraz rozmowę. Pracowaliśmy, siedzieliśmy i śmialiśmy się, czyli wszystko było tak, jak co dzień. Jestem trzy tygodnie przed walką o pas mistrza Europy WBO i nagle zderzyłem się z ogromną stratą. Nie tylko dlatego, że jest to śmierć wspaniałego szkoleniowca, ale także wspaniałego człowieka - mówi Izu.

- Tak naprawdę teraz do mnie dochodzi, że w swoim życiu jeszcze nie przeżyłem straty nikogo takiego, z kim widywałbym się na co dzień. Z kim byłbym tak zżyty... A tu to wszystko się wydarzyło. Od razu myślę przede wszystkim o rodzinie trenera Andrzeja, o jego żonie i dzieciach, w tym przede wszystkim o najmłodszym dziecku. To ogromna strata dla jego najbliższych, ale także dla całego polskiego boksu, bo trener Gmitruk ciągle był w świetnej kondycji. Często żartowaliśmy, że jest w lepszej formie niż my, a tu taka śmierć zabrała go zdecydowanie przedwcześnie. (...) Na razie nie chcę o tym myśleć, bo tak naprawdę wszystko ogarniał trener, łącznie ze sparingpartnerami. Teraz, w tej sytuacji, zostałem sam, bo nie mam innego trenera. Na razie nawet nie chcę w to wchodzić, trzeba ochłonąć i na trzeźwo się zastanowić, a na razie jest jeden wielki szok - dodał nasz "ciężki".

Zdjęcie: Łukasz Kowalski / polskapress
Źródło: interia.pl

Andrzej Gmitruk dla Boxing.pl o współpracy z Izu Ugonohem i Arturem Szpilką.

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-12-18, 15:52   #2 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Polecam wywiad z Izu, jest o "Tańcu z Gwiazdami", zawiedzionych nadziejach, różnicami między inwestycjami w Parkera a w polskich bokserów itd.

http://www.sport.pl/boks/10,64992,24...l#s=BoxMMtImg1
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania