boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-11-18, 11:35   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Wilder: z kimś takim jak Fury nie możesz być sztywny jak robot

Największym sukcesem Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO) na zawodowym ringu pozostaje zwycięstwo nad Władimirem Kliczką z 2015 roku. Był to zarazem być może największy upset kilkunastu ostatnich lat w wadze ciężkiej, a dla wielu nawet jeden z największych w historii. Na temat tej potyczki sprzed kilku lat wypowiedział się grudniowy rywal Fury'ego, Deontay Wilder (40-0, 39 KO).

- To było dobre, choć nudne zwycięstwo Fury'ego. Kiedy myślę o tej walce, zadaję sobie pytanie: co by było, gdy Kliczko zadawał więcej ciosów? Gdyby miał pewność siebie i po prostu wyprowadzał kolejne uderzenia, zamiast stać i się wahać? Założę się, że Kliczko myślał w ten sposób wiele razy: "Gdybym tylko zadał więcej ciosów!". Zmieniłby obraz całej walki, gdyby zadawał ciosy. Z kimś takim jak Fury nie możesz być sztywny jak robot. Dlatego tym razem będzie inaczej. Jestem mobilny, zwinny, mam serce lewa, jestem wrogo nastawiony! Jestem królem! Nie ma tutaj nikogo, kto mógłby stanąć naprzeciw mnie i nie zostać zmiażdżony - zapewnia Deontay Wilder.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-18, 19:28   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Hmm. Ciekawe ile razy Wilder się sam przewróci po przestrzelonych ciosach? Może jakaś sonda?
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 07:07   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Ja widzę u Furego cos czego nie miał zaden inny rywal Wildera. Do tej pory wszyscy bali sie siły Wildera i bardzo uwazali zeby nie przyjąc ciosu. Nie podejrzewam zeby Fury zrobił to samo.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 11:12   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Ja widzę u Furego cos czego nie miał zaden inny rywal Wildera. Do tej pory wszyscy bali sie siły Wildera i bardzo uwazali zeby nie przyjąc ciosu. Nie podejrzewam zeby Fury zrobił to samo.
Co za bzdury smoku
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania