boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-11-18, 20:35   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Oficjalnie: nie będzie walki Floyda z Nasukawą

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) 31 grudnia w Japonii miał zmierzyć się z Tenshinem Nasukawą w bardzo tajemniczej potyczce. Piszemy miał, bo dziś walka została oficjalnie anulowana.

- Wracam z rozczarowującej podróży do Japonii i w końcu mam czas przemówić do Was - do swoich fanów - rozpoczął przemówienie Floyd.

- Nigdy nie było tematu mojej oficjalnej walki z Tenshinem Nasukawą. Z całym szacunkiem, ale nigdy wcześniej o nim nie słyszałem. Ostatecznie poproszono mnie o 9-minutowy pokaz, czyli 3 rundy z przedstawicielem federacji Rizin. Miała to być, wedle informacji jakie mam, walka dla skromnego grona bogatych widzów. Miało to być zorganizowane wyłącznie w celach rozrywkowych, "Specjalna Walka". Nie miał to być oficjalny pojedynek. Gdy przybyliśmy na konferencję prasową, byliśmy kompletnie zdezorientowani tym, jak to wygląda. Mogliśmy od razu to przerwać. Mówiono o rzeczach, na które nigdy nie wyraziłem zgody. Przepraszam za błędne informacje. Jestem emerytowanym bokserem, który zarabia bezprecedensowe sumy pieniędzy na całym świecie za rozmaite wystąpienia - napisał na Instagramie "Money".

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 20:42   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cyrk :D skoro już w chwili konferencji prasowej było wszystko jasne, to informacja zostałaby podana we wtorek. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 20:43   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

co za akcja. a niby sprzedali ok 30 tys biletów :D

w sumie dziwne że japońce niczego nie dementowali tylko czekali aż Floyd wróci do USA i sam ogłosi fiasko
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 21:26   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

podobno japonczycy bardzo honorowi rowniez w biznesie. Samo slowo wiele dla nich znaczy. Chinczycy za to sa totalnym przeciwienstwem a tu mowa jest o japoncach. Mysle ze Floyd sie przestraszyl ze to nie tylko japonce o tym mowia i pisza a to bardzo zle swiadczyloby o floydzie jako marce. Przesadza czasami z pomyslami jak tu zarobic.
Po zabawkach, ciuchach w niektorych momentach mozna zauwazyc ze czasami zabraknie wokol niego doradcy ktory zdarzy mu cos przetlumaczyc.
sportowcy na tym levelu w przeciwienstwie do ludzi z innych branz moga pozwolic sobie na troche wiecej ale tez jest granica
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 23:06   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
Mysle ze Floyd sie przestraszyl ze to nie tylko japonce o tym mowia i pisza a to bardzo zle swiadczyloby o floydzie jako marce.
Ta, na pewno nie zdawał sobie sprawy, że info pójdzie w świat z prędkością internetu lol
Myślę, że mówił prawdę, ewentualnie odwidziało mu się zostanie pieskiem pokazowym dla bogatszych od siebie, choć byłaby to łatwa kasa i to chyba byłoby nie w jego stylu. A sama idea wzięcia jednego z najlepszych bokserów do takiego czegoś jest spoko. Ciekawe, czy nie planowali czegoś grubszego, np. postarać się, żeby Floyd przegrał? xd
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 23:38   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

nie chodzi o same info tylko styl.
Zauwazyles ze nikt nie mowil ze floyd ma wrocic na jakas walke w japoni tylko mowa bylo o pacmanie ktory ponoc sam powiedzial ze floyd najpierw ma walczyc w japoni co czytam ze wszyscy w szoku o co mu chodzi.
Za chwile floyd pojawia sie w japoni z jakims lepkiem i gada jakies bzdury o walce 3 rundowej w sylwestra.
Takie dwa zdania po czym wraca i oglasza ze nic z tego.
Ja wchodzie na neta i czyta i widze floyda z jakims japonczykiem na konferencji prasowej. Pierwsza mysl ale o co chodzi??

Zakladam ze floyd uznal ze wszyscy ze srodowiska niezle sie ubawia i przymkna oko a on zgarnie w miedzyczasie sporo pieniedzy i sie niezle zabawi ale zapewne wyszlo inaczej i szybko zmienil zdanie biorac pod uwage robienie rewanzu z filipinczykiem jako mega powaznej walki.

Dziwnie mogloby wygladac ta walka w japoni a za chwile reklamowanie walki rewanzowej z pacmanem jako real boks a ja jestem wciaz powaznym facetem
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-18, 09:35   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
co za akcja. a niby sprzedali ok 30 tys biletów :D

w sumie dziwne że japońce niczego nie dementowali tylko czekali aż Floyd wróci do USA i sam ogłosi fiasko
30 tysięcy sprzedał sam Nasukawa bez pomocy FMjr. Akurat Rizin może się pochwalić naprawdę doskonałą frekwencją na swoich galach.

Zabieg z FMjr to tylko wybieg promocyjny celem próby wejścia na rynek USA, z którego Rizin zniknęło po 4 gali (SpikeTV)
Paweł Sawicki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-18, 13:00   #8 (permalink)
JFP
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paweł Sawicki Zobacz post
Zabieg z FMjr to tylko wybieg promocyjny celem próby wejścia na rynek USA, z którego Rizin zniknęło po 4 gali (SpikeTV)
Pytanie brzmi. Czy FMJr był współudziałowcem całej akcji promocyjnej i zarazem jej beneficjentem, czy też został tylko użyty do promocji grupy ?
JFP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-18, 14:48   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał JFP Zobacz post
Pytanie brzmi. Czy FMJr był współudziałowcem całej akcji promocyjnej i zarazem jej beneficjentem, czy też został tylko użyty do promocji grupy ?
Odnoszę wrażenie, że Floyd, ku własnemu zaskoczeniu został po prostu wykorzystany. Kto mógł być aż tak bezczelny? Czyżby za tym młodym chłopaczkiem stali panowie z Yakuzy? Całkiem możliwe, że tak. Oni siedzą tam w przeróżnych biznesach.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-18, 18:27   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Albo wyszlo w koncu ,ze Floyd nie umie czytac, albo robili jakis event bez HAymona i dali sie wydymac bez mydla.

Mozliwe, ze wszyscy obsmiali tą całą szopkę i widzac, ze to bedzie kpina poporstu wycofali sie.

Niech federacja cos wyglosi tez.

A Floyd jak sie dal tak wydymac, to smiechu kupa. Kto go bedzie traktowal powaznie po czyms takim?
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania