boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-11-18, 17:12   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Wasilewski o przyszłości "Diablo": był dosyć swobodny w sprawach życiowych

Wszyscy wiemy, że Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) najlepsze ma za sobą i znajduje się na ostatniej prostej swojej kariery. Pytanie, jak długo jeszcze "Diablo" będzie raczył fanów ringowymi występami? Jak zdradził w rozmowie z Super Expressem Andrzej Wasilewski, gdyby sytuacja finansowa Krzysztofa była lepsza, to już teraz promotor doradzałby swojemu bokserowi rozpoczęcie schodzenia ze sceny.

- Krzysiu widzi już na horyzoncie wielki baner z napisem „Meta”. Był dosyć swobodny w sprawach życiowych, w związku z tym nie jest za dobrze zabezpieczony. Zawsze bardziej liczyły się dla niego tytuły sportowe, nie szukał łatwych i dużych pieniędzy, dlatego prawdopodobnie będzie kontynuował tę karierę przez jakiś czas - tłumaczy Wasilewski.

- Po części jest w tym trochę prawdy, ale mam wokół siebie kilku oddanych ludzi, na których mógłbym liczyć. Dlatego sądzę, że bym sobie poradził, gdybym nagle musiał skończyć z boksem. Miałem pewne zaburzenia finansowe, doprowadziła do tego moja lekkość życia, dlatego muszę jeszcze trochę popracować. Chociaż słowo „muszę” jest niewłaściwe. Chcę, bo boks to moja miłość i pasja. Robię to od ponad 23 lat i daje mi to wiele satysfakcji – zapewnił w odpowiedzi Włodarczyk.

Przy okazji zapraszamy do lektury naszego wywiadu z Andrzejem Wasilewskim, który poświęcony był właśnie Krzysztofowi Włodarczykowi. Rozmowa została przeprowadzona w grudniu 2016 roku. Możecie ją przeczytać TUTAJ.

Źródło: Super Express
Zdjęcie: Joanna Maj/Boxing.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 17:17   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bez promotora Wasilewskiego ten czlowiek juz dawno skonczylby marnie.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 17:24   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

AW to jest wspaniały dyplomata "swobodny w sprawach życiowych" To ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spierdalaj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą (kradzione ).
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 17:33   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
doprowadziła do tego moja lekkość życia
Ciężko jest lekko żyć.
candrew jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 17:38   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Diablo nieraz tak boksuje w ringu jakby walczyl za kare. Powinien sie przelamac mentalnie i zaczac boksowac z pasja, dla przyjemnosci albo zeby kibice go uwielbiali, dajac efektowne pojedynki. Jakby wiecej ryzykowal w ringu, byc moze okazaloby sie, ze i sportowo bylby efektywniejszy.
Robercik (Frazier) jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 18:02   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał candrew Zobacz post
Ciężko jest lekko żyć.
Junior ciężko
palmiarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 22:45   #7 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Krzysztof jeszcze zarobi, wszak potencjalna porażka Szpilki i Włodarczyka z kimś silniejszym w cruiser to już klimat na te walkę za duże pieniądze jak na polski rynek.
Szkoda że ktoś kto spróbował wielkich pieniędzy, nie odejdzie na emeryturę sportowa póki ma zdrowie chcąc znaleźć nowa rolę dla siebie w życiu, a będzie się rozmienial z czasem na drobne za kasę podniesioną z ringu.
Ale zgoda że słowami z tej rozmowy Wasilewskiego, że więcej osób doceni Włodarczyka gdy on już skończy karierę.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania