boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-11-18, 11:37   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Głowacki: na pewno zaboksuję z Własowem lepiej niż z Huckiem

Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO) już w sobotę w ramach turnieju WBSS stanie naprzeciw Maksima Własowa (42-2, 25 KO). Walka nie ma faworyta, a co "Główka" miał do powiedzenia kilka dni temu Przemkowi Garczarczykowi, już w Chicago? Sprawdźcie.

Uploader: garneksports

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 11:40   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Przede wszystkim Główka musi zawalczyć z Własowem inaczej, bo ten jest taki jakiś nietypowy.
Charakter z walki z Huckiem ale sposób walki inny. Oby Krzysiek dał radę, choć nie mam specjalnie dobrych przeczuć przed tą walką
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 11:44   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Własow to bokser dość elastyczny stylowo, jak i taktycznie. Wydaje mi się, że jego IQ ringowe jest jego mocną stroną. Na pewno na plus wydolność - narzuca wysokie tempo, dobrze je kontroluje i wytrzymuje. Nie bije jakoś bardzo mocno, tutaj Polak ma przewagę moim zdaniem. Ale na punkty będzie bardzo ciężko w mojej opinii przy sposobie walki Rosjanina. Jeśli Główka, to KO. Tak to widzę. Patrząc na ostatnie walki, to Własow ma bardzo udany czas (Daley, Czakijew, Durodola - naprawdę dobre występy), a Głowacki w niemałym dole (bieda z Radczenką i walka, po której nic nie wiemy, z Silgado).

No i na plus też fakt, że Własow to gabarytowo nie jest koń. Przy Muracie, Usyku, Jegorowie, Dorticosie i wielu innych "Główka" nie wyglądałby na dużego. Tutaj przewaga fizyczności pewnie na korzyść Polaka.
_____

A tak btw.

Irytujące jest to "Brejdis" zamiast Briedis w wykonaniu obu panów. No i klasyka polskich bokserów "Tera".
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-18, 13:06   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Irytujące jest to "Brejdis" zamiast Briedis w wykonaniu obu panów. No i klasyka polskich bokserów "Tera".
Może im chodzi o lejdis
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-18, 13:31   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post

Ktoś tak kiedys go przedstawił i już zostało. Sam przez długi czas tak mówiłem
Black Dragon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 02:28   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Bardzo interesująca walka. Główka po raz pierwszy od dawna zmierzy się z mocnym przeciwnikiem, będącym blisko swojego prime - Cunn był już past, Huck raczej też na schodzącej, do tego bez wielkiej formy. Wygrana w jakimkolwiek stylu będzie najwartościowszym skalpem polskiego cruisera od czasu Marco Hucka.

Dla mnie, jeśli Briedis będzie w formie, to raczej trudno go będzie komukolwiek ograć. Bardzo solidny pięściarz. Ale Własow jest w zasięgu. Głowacki ma to coś, charakter ryzykanta i kopyto - te cechy pozwalają wygrywać z takimi jak Własow.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-18, 15:12   #7 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Mam tylko nadzieję, iż na zapowiedziach się nie skończy.
Ważne by zwyciężyć, tylko że później schody będą znacznie wyższe - najprawdopodobniej Briedis.
Myślę, że Głowackiego stać na zwycięstwo przy pomyślnych wiatrach, o ile ten nie zapomniał jak boksować, bo Własow to nie jest poziom ostatnich rywali Polaka, tylko level zdecydowanie wyższy.
Dobrze, że nie ma mowy o kontuzjach, no chyba że po walce dowiemy się czegoś w tej kwestii (zapewne po ewentualnej porażce)... oby nie.
Będzie ciężko, ale liczę na szczęśliwe zakończenie. Główka przez TKO 7 lub 9 runda.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania