boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-10-18, 10:05   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Jacobs: rewanż z Gołowkinem? Chcę unifikacji, a on teraz nie ma pasa

Daniel Jacobs (35-2, 29 KO) kilka godzin temu pokonał na punkty Serhija Derewianczenkę (12-1, 10 KO), po znakomitej walce, i zdobył wakujący pas IBF wagi średniej. Amerykanin bierze teraz na celownik pozostałych mistrzów w limicie do 160 funtów.

- Szacunek dla Derewianczenki, wiedziałem, że to będzie trudna walka. To bardzo wymagający rywal. Mógłbym przystąpić do rewanżu z Gołowkinem, ale jeszcze bardziej chciałbym unifikacji. On teraz nie ma pasa, a ja chcę mistrzów! Fani chcą walki z Alvarezem, zróbmy to - mówił uradowany "Miracle Man".

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 10:22   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Gdyby wczoraj rywal Jacobsa nazywał się Alvarez, a nie Derewianczenko, to Miracle Man przegrałby na punkty na 100%. Mam więc nadzieję, że najpierw Daniel stanie do walki z Andradem, a dopiero potem z Canelo, gdzie zarobi i odda pas gwiazdorowi. Meksykanina nikt na punkty nie pokona. Podoba mi się boks Canelo, to jest kawał boksera i w normalnych okolicznościach jego walka z Jacobsem to byłby po prostu szlagier. Jeśli jednak jedna ze stron przed walką ma zapisaną decyzję na kartach, to odechciewa się...

stare 28-10-18, 15:42   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Gdyby wczoraj rywal Jacobsa nazywał się Alvarez, a nie Derewianczenko, to Miracle Man przegrałby na punkty na 100%. Mam więc nadzieję, że najpierw Daniel stanie do walki z Andradem, a dopiero potem z Canelo, gdzie zarobi i odda pas gwiazdorowi. Meksykanina nikt na punkty nie pokona. Podoba mi się boks Canelo, to jest kawał boksera i w normalnych okolicznościach jego walka z Jacobsem to byłby po prostu szlagier. Jeśli jednak jedna ze stron przed walką ma zapisaną decyzję na kartach, to odechciewa się...
Niestety to prawda, skoro sędziowie nie byli w stanie w dwuboju ni razu wskazać zwycięstwa Gołowkina, gdzie Kazach wygrał obie walki, to wydaje się, że Alvareza na pkt pokonać się nie da.
Z drugiej strony, z kim zestawiać Alvareza jeśli nie z czołówką? Jacobs, Charlo, Saunders... każdy będzie wyzwaniem dla Meksyka. Jacobs ma sporą przewagę warunków nad Canelo, wczoraj pokazał, że potrafi je wykorzystywać przy silnym pressingu rywala. Znacznie mniej zbiera niż Gołowkin i świetnie kontruje... Tylko czy to wystarczy? Na oficjalne karty pewnie nie, ale nie zmienia to faktu, że ze sportowego punku widzenia do tego pojedynku po prostu powinno dojść. Jestem w stanie sobie wyobrazić nacierającego w prostej linii Alvareza, zbierającego między rękawice długie prawe Jacobsa...

Warunek konieczny - forma Jacobsa - nie gorsza niż wczoraj.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 15:42   #4 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie

Tak, to niesłychanie smutne, że najlepszy (póki co) pięściarz tej wagi jest bez pasów, a teraz jeszcze poszedł w odstawkę.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 16:51   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
A jednak jedyna porażka jakiej doznał była na punkty z wielkim Floydem ale jednak na punkty i fakt jedna pani widziała tamtą walkę inaczej nie zmienia to faktu że można go ograć
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 16:57   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał ZYGA Zobacz post
A jednak jedyna porażka jakiej doznał była na punkty z wielkim Floydem ale jednak na punkty i fakt jedna pani widziała tamtą walkę inaczej nie zmienia to faktu że można go ograć
Można go ograć, ale nie na kartach. Jeżeli tak podciągnęli mu wtedy punktację z największym biznesmenem w boksie, to już to było wymowne. Więcej zrobić nie mogli. Natomiast dziś Canelo jest w stanie dać równą, zaciętą walkę każdemu - a równej i zaciętej walki nie przegra.

stare 28-10-18, 17:27   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Każdego można ograć na punkty. Wszystko do czasu. Alvarez może odpłynąć i ktoś będzie chciał go sprowadzić na ziemię, to jeden z przykładów. Niejeden był pewny sędziów, a potem było wielkie zdziwienie. Choćby Kliczko z Furym.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 19:07   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Jacobs chce zarobic, bo od GGG juz dostal porazke i zadnego zarobku.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-18, 20:04   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Można go ograć, ale nie na kartach. Jeżeli tak podciągnęli mu wtedy punktację z największym biznesmenem w boksie, to już to było wymowne. Więcej zrobić nie mogli. Natomiast dziś Canelo jest w stanie dać równą, zaciętą walkę każdemu - a równej i zaciętej walki nie przegra.
Krystian on przegrał tamtą walkę właśnie na kartach ale dzisiaj to nie jest ten sam chłopak co z walki z Floydem i pełna zgoda może dać każdemu równą walkę i pełna zgoda co do jego wartości czysto bokserskich faktycznie jest to kawał naprawdę dobrego boksera z którym każdy musi się liczyć
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-18, 08:09   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Winky Zobacz post
wydaje się, że Alvareza na pkt pokonać się nie da.
Da się, tylko trzeba to zrobić bardzo wyraźnie tak jak Mejłeder, który zgarniając wszystkie rundy dał radę wyciągnąć MD przeciw Sałlowi.
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania