boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Jacobs i Derewianczenko twarzą w twarz podczas ostatniej konferencji prasowej (http://www.boxing.pl/forum/newsy/53829-video-jacobs-i-derewianczenko-twarzae-w-twarz-podczas-ostatniej-konferencji-prasowej.html)

Konrad "Budyń" Budynek 24-10-18 18:48

Video: Jacobs i Derewianczenko twarzą w twarz podczas ostatniej konferencji prasowej
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JPPdVgrwygQ" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Już w najbliższą sobotę, a według polskiego czasu w nocy z soboty na nadzielę, w Madison Square Garden odbędzie się pojedynek pomiędzy Danielem Jacobsem (34-2, 29 KO) i Serhijem Derewianczenką (12-0, 10 KO) o wakujący pas IBF w wadze średniej. Wcześniej to trofeum należało do Giennadija Gołowkina, jednak ten przekładał konfrontację z obowiązkowym pretendentem, jakim jest wyżej wymieniony Ukrainiec, co ostatecznie skończyło się utratą pasa. W dniu dzisiejszym miała miejsce ostatnia konferencja prasowa przed zbliżającym się pojedynkiem, podczas której bohaterowie oczywiście symbolicznie spojrzeli sobie w oczy, co możemy zaobserwować na powyższym nagraniu. Transmisja z tej i innych walk, jakie będą miały miejsce podczas gali, w Polsacie Sport w niedzielę od 3:00.

Źródło: Youtube/HitFirstBoxing


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.