boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Tabiti: myślę, że Dorticos wygra w sobotę z Masternakiem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/53713-tabiti-mya-lae-e-dorticos-wygra-w-sobotae-z-masternakiem.html)

Krystian Sander 16-10-18 10:36

Tabiti: myślę, że Dorticos wygra w sobotę z Masternakiem
 

Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) w sobotę zmierzy się z Yunierem Dorticosem (22-1, 21 KO) w ramach turnieju World Boxing Super Series w wadze cruiser. Dla Polaka to ogromna szansa na cenny skalp i awans do półfinału imprezy, w której można zarobić prawdziwą fortunę.

Zwycięzca starcia pomiędzy Polakiem i Kubańczykiem w kolejnej rundzie stanie naprzeciw Andrew Tabitiego (17-0, 13 KO). Amerykanin kilka dni temu pokonał na punkty Rusłana Fajfera, jednak po raz kolejny zaprezentował boks, który bardzo ciężko strawić. Podopieczny Floyda Mayweathera Seniora uważa, że to Dorticos będzie jego półfinałowym oponentem.

- Myślę, że Dorticos wygra w sobotę - krótko odparł Tabiti zapytany o walkę "Mastera" z puncherem z Kuby.

- Fajfer był bardzo niewygodny. Chciałem zacząć walkę rozluźniony, a następnie podkręcać tempo - odniósł się do swojego sobotniego, punktowego zwycięstwa nad Rosjaninem.

Źródło: redakcja, wbn

Jachos 16-10-18 12:57

Szczerze ? To też tak myślę. Mateusz to solidny bokser, ale nic więcej. Brakuję mu tego czegoś ... No tej takiej kropki nad i.

Pawulon 16-10-18 20:48

Nie ma się co czarować. Dorticos jest faworytem i tyle. Wierzę w Masternaka, tzn. chciałbym żeby wygrał, ale niestety dla mnie to tak 70:30 dla Kubańczyka. Nie można skazywać całkowicie Polaka na porażkę bo nie jest jakimś przypadkowym gościem w tym towarzystwie, ale będzie musiał się wspiąć na absolutne wyżyny swych umiejętności.

Kosmonauta 16-10-18 21:18

Gdyby Master w przekonujący sposób pokonał Kubańczyka, byłby to bez wątpienia jego największy zawodowy sukces, jednak obawiam się, że Dorticos może to skończyć przed czasem.

Sykes 20-10-18 14:28

Cień szansy jest zawsze, tu może znikomy ale jest... Żeby jeszcze Masternak dysponował ciosem choćby Włodarczykowym, to przy pozostałych walorach mógłby realnie liczyć na dobrą walkę. A tak zdecydowanie więcej stoi po stronie Kubańczyka, szanse - 75/25 Dorticos.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.