boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-10-18, 17:55   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 444 razy w 128 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Szpilka: przy Rogerze Adamek tak dziwnie obniżył pozycję, chodził na zgiętych nogach

Artur Szpilka (21-3, 15 KO) w rozmowie z FightsportPL przedstawił swój punkt widzenia na sobotnią porażkę Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) z Jarrellem Millerem (22-0-1, 19 KO). "Szpila" zauważył, że Gus Curren nie zdołał do końca oduczyć "Górala" nawyków, jakie wpoił mu Roger Bloodworth.

- Myślałem, że Tomek może go spokojnie wypunktować. Fajną rzecz mi trener pokazał, z czego nie zdawałem sobie nawet sprawy. Tomek zawsze stał wyprostowany na nogach, więc łatwo mu było chodzić na boki, zachodzić. A przy Rogerze (Bloodworth - red.) Tomek tak dziwnie obniżył pozycję, chodził na zgiętych nogach. Gus, trener młody, ambitny, nie był w stanie oduczyć tego nawyku Tomka, który przez lata Roger wprowadził. Pokazał mi to Andrzej Gmitruk, który przecież kopę lat z Tomkiem przepracował.

- Największy problem to była ta waga, którą wniósł Miller. Życzę Tomkowi, żeby wrócił i pożegnał się z kibicami fajną walką. Wiadomo, w karierze jest początek, środek i koniec. U Tomka to już idzie ku końcowi. Szkoda byłoby tak kończyć. 60 walka by się przydała, by oddać mu cześć za te wszystkie lata.

- Na pewno jego sztab zrobił dobrą robotę, przygotowania zrobili świetne. Co do Stiverne'a, to nie byłem przekonany. Rozmawiałem z bokserami, którzy z nim sparowali. On jest statyczny, czeka na błąd, zadaje mało ciosów. Jennings wywiera presję, ale on idzie z gardą i zadaje ciosy, a Miller jest bardziej otwarty. Przydałby się ktoś taki jak Kownacki, który idzie, bije i przy tym waży. Wypłata na pewno była dobra, ja sam odrzuciłem propozycję, bo uznałem, że jeszcze nie jestem gotowy, a miałem zarobić grubo ponad milion złotych - mówił Szpilka.

Źródło: FightsportPL/YouTube

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 23:24   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Wypłata na pewno była dobra, ja sam odrzuciłem propozycję, bo uznałem, że jeszcze nie jestem gotowy, a miałem zarobić grubo ponad milion złotych[/I] - mówił Szpilka.
Czy ja dobrze czytam. Szpilka miał zarobić za walkę ponad milion złotych i odmówił? Słyszałem wcześniej o 200 tysiącach dolarów czyli o niecałym milionie. Ciekawe w takim razie ile skasował Adamek. Ale zapewne fundusz emerytalny Adamka ma się bardzo dobrze.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 23:30   #3 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jakie 200 tysiecy jaki milion... Szpila jest po dwóch porażkach przed czasem pod rząd i to ciężkich, jesli w ogole była realna propozycja to nie mogł dostac wiecej niz 100k a i to byloby ogromnym uklonem w jego strone. Niemniej jednak nie sadze ze ktos by go bral dla Millera na powaznie, to juz nawet Adamek lepszy bo lepiej można zbudować walke, abstrachujac od tego ze obaj konczą podobnie.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania