boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-10-18, 15:20   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Ortiz do Whyte'a: czekam na kontrakt, mogę walczyć w Wielkiej Brytanii

Eddie Hearn jakiś czas temu ogłosił, że kolejnym rywalem Dilliana Whyte'a (24-1, 17 KO) może być Luis Ortiz (29-1, 25 KO). "King Kong" jest więcej niż zainteresowany starciem z "Body Snatcherem" pod koniec roku. Kubańczyk jest gotów zrezygnować z występu na gali Wilder - Fury i wybrać się na Wyspy na starcie z Whyte'em.

- Kilka lat temu chciałem z nim walczyć, ale nie chciał o tym słyszeć. Tego lata domagał się wielkiej kasy, jasno dał do zrozumienia, że nie będzie gotowy na 28 lipca. Co ciekawe i tak walczył w tym terminie - napisał w mediach społecznościowych Whyte.

- Jeżeli nie chcesz walczyć w USA, przylecę na walkę do Wielkiej Brytanii, zrezygnuję z walki na undercardzie Wildera i Fury'ego. Dość gadania, czekam na kontrakt - powiedział boxingscene.com Ortiz.

Czekamy więc na dalszy rozwój wypadków.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 18:22   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No to w końcu będzie rewanż Whyte - Chisora.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 20:30   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Zwyciestwo Ortiza w takiej walce to moim zdaniem wcale nie jest taki pewnik. Techincznie Ortiz zjada Whyte'a,ma znakomitą kontre co mogloby byc kluczem, ale jednak wybuchowosc i wiek brytola moglyby odegrac znaczącą role w takim pojedynku. Whyte moze i konczy walki na pustym baku i, i Chisorze, i Parkerowi brakowalo kilku dodatkowych sekund zeby go skonczyc,ale jednak Dillian potrafi ciagnac na wielkim tempie ten dystans. Narzuca te tempo,cepuje,siluje sie etc. Ortiz to starszy gosc z podejrzanym zdrowiem,jeden zryw z Wilderem i bylo po ptakach z kondycją. Fizycznie obaj konie,ale Dillian jeszcze ciezszy. Walka by byla arcy oldschoolowa. Moj typ. do 6-7 rundy na Ortiza,jesliby wyszlo dalej to jestem w stanie uwierzyc,ze co raz bardziej obyty,młody i silny Whyte zlamalby kubano aktywnoscią i zameczyl po prostu.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-18, 08:47   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Fajnie byłoby porównać jak Whyte wypadłby na tle Ortiza. Ortiz zyskał mega jak zgniótł Jenningsa.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 16:16   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Whyte stylem idealnie pasowałby Ortizowi. Pomimo wszystkich zalet jakie posiada Whyte, a niewątpliwie posiada, jego boks jest „otwarty”. Lubi bitkę, a będąc niechlujnym w defensywie, przyjmuje tak bezczelne ciosy, że boli od samego patrzenia. Ortiz to wyborny kontr-panczer, wstrzeli się w odpowiednim momencie i znokautuje Dillana. Kubano wykorzysta braki w obronie Anglika, jestem pewien. Nacierający, otwarty Whyte to woda na młyn.
Liczę, że dojdzie do tej walki.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-18, 16:22   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Eddie może tego nie puścić. Zgadzam się z kolegą powyżej. Stylowo to piękna walka dla Ortiza, Dla kibica również. Kubanczyk miałby szansę na mega efrktowny powrót do gry.
Oczywiście Whyte jest zawsze niebezpieczny, podbudowany ostatnimi zwycięstwami więc skreślac go byłoby głupota. Ale styl będzie mocno faworyzowal Ortiza.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania