boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-10-18, 16:29   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Mateusz Borek dla Boxing.pl: czytam, że pchałem Tomka na Millera. Bzdura!

- Czytam jakieś idiotyzmy, że pchałem Tomka na Millera. Bzdura! - mówi w rozmowie z Boxing.pl Mateusz Borek, szef MB Promotions. Oto, co promotor Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) miał nam do powiedzenia po starciu "Górala" z Jarrellem Millerem.

- Czytam jakieś idiotyzmy, że ja Tomka pchałem do ringu na Millera. Bzdura. Mieliśmy kilka opcji. Tomek nie chciał czekać i z Gusem podjęli taką decyzję. W tym sporcie 98% zawodników walczy tylko dla kasy, 2% to mistrzowie . I tak już jest, że jak posmakowałeś bycia mistrzem, to jeśli kiedykolwiek pojawia się światełko w tunelu, że znów będzie można dotknąć szczytu, to zawsze wybierzesz tę opcję. Mistrzowie tak już mają - powiedział Mateusz Borek.

- Można byłoby obić jeszcze dziesięciu "Haumono”, ale po co? Oni jeszcze o czymś marzyli... Ja przeżyłem fantastyczną przygodę, napracowałem się, dałem ludziom przez filmy możliwość poznania Tomka z innej strony. Obozy, sztab, wszystko profi. Ale czas mija. W sporcie jeszcze szybciej niż w życiu. Nie ma co przedłużać, bo to nie ma sensu, a można stracić zdrowie - kontynuuje promotor.

Zapytaliśmy też Mateusza Borka, co odpowie "Góralowi", jeśli ten za kilka miesięcy spojrzy na wszystko inaczej, odetchnie, przemyśli i zapragnie stoczyć kolejną walkę.

- To ja powiem: Tomek, nie umrę za ciebie , więc nie mam prawa ci mówić, jak masz żyć, ale ja nie widzę tego. Nie umiałbym się poświecić i zaangażować jak przez te kilkanaście miesięcy w 100%. A ja nie robiłem tego dla kasy, tylko dla pasji, adrenaliny i dla Tomka - zakończył Borek.

Źródło: Krystian Sander/Boxing.pl

Przy okazji polecamy najnowszy odcinek vloga RSC prowadzonego przez Andrzeja Pastuszka.

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 16:48   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Eee no Panie Borek to tak jakbyś Pan chciał przekonać konia mojej córki że owies, marchewki czy jabłka są do du..y - no nie ma takiej możliwości on wie swoje chodzi mi oczywiście o tzw. kibiców
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 19:40   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

a mnie się postawa Borka podoba. Nie wiem czy biznesmen, fan czy filantrop alebo wszystko w jednym. Ja wierze że mówi szczerze i mówi mądrze.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 19:58   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Zarówno ta wypowiedź pana Borka, jak również poprzednia, dotycząca walki pożegnalnej, bardzo mi się podobają. Mam nadzieję, że wytrwa w swoich postanowieniach i nie mówi tego wszystkiego w emocjach, na świeżo. Na pewno po jakimś czasie przyjdą nowe refleksje.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 21:08   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Tomek chyba nie jest zdesperowany brakiem kasy i nie jest tez opozniony intelektualnie, wiec skoro sie dwoch doroslych ludzi umowilo, ze ida sie zderzyc z czolgiem to nic mnie do tego. Drazni mnie tylko jak bardzo ten caly projekt okazal sie niewypalem, bo bardzo liczylem na to, ze tak sprytny, wygadany i obyty w swiecie sportowym facet jak Borek, bedzie potrafil zbudowac cos atrakcyjnego. Szkoda, ze fantazji starczylo tylko na Adamka i niestety ostatnie zestawienie to juz byla ulanska fantazja...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 21:28   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Bo PBN to nie był żaden projekt na promowanie młodych prospektów ani na ratunek polskiego boksu tylko po prostu kilka gal na bogato lub mniej bogato gdzie koniem pociągowym był głównie wyeksploatowany do granic możliwości stary Adamek na których wszyscy mieli po prostu zarobić - i po części się udało. Liczyli być może na jeszcze wiekszy strzał, ale kolejka to wielkich pieniedzy jest długa a Tomek nigdy nie miał łatwo i musiał sie przebijac przez eliminatory.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 22:11   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Wcześniej mówil też o ofercie z bułgarii (że niby nawet lepszej niż od Millera) ale chcieli wyzwania. Ciekaw jestem od kogo bo nie chce mi się w te bajki wierzyć.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 22:31   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Wcześniej mówil też o ofercie z bułgarii (że niby nawet lepszej niż od Millera) ale chcieli wyzwania. Ciekaw jestem od kogo bo nie chce mi się w te bajki wierzyć.
Na undercardzie Puleva. W razie wygranej nastepna walka miala byc juz z Pulevem. Tak MB mowil w wywiadzie.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 07:44   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
A ja nie robiłem tego dla kasy
OK Mati wierzę Ci, a tak z ciekawości to na jaki cel charytatywny zarobioną forsę wpłaciłeś?
Bijonse Łajlder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 08:52   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bijonse Łajlder Zobacz post
OK Mati wierzę Ci, a tak z ciekawości to na jaki cel charytatywny zarobioną forsę wpłaciłeś?
A Ty na jaki wpłacasz ze swoich zarobionych zakładów ? Bo to,że Borek pomógł wielu potrzebującym nie jest akurat żadną tajemnicą.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania