boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-10-18, 15:37   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Chisora i Whyte na celowniku Parkera

Joseph Parker (24-2, 18 KO) ma pojawić się między linami 15 grudnia w Christchurch w Nowej Zelandii. Nie znamy jeszcze nazwiska rywala dla byłego czempiona, ale można śmiało zakładać, że nie będzie to przedstawiciel czołówki wagi ciężkiej. Z kimś mocnym Parker chce się zmierzyć w następnej kolejności.

Nowozelandczyk oznajmił, że chętnie przystąpiłby do rewanżu z Dillianem Whyte'em, a także spróbowałby swoich sił z Dereckiem Chisorą.

- Chętnie zawalczę z jednym i drugim, bo obaj należą do czołówki. 15 grudnia chcę wrócić z nokautem - mówił były czempion.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 16:33   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Parker się obudził. Niestety, teraz czeka go chyba okres dołowania, jest kolejka, są Miller, Ortiz, Breazeale, są nowi, dlaczego ma dostawać kolejne szanse już teraz?
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 16:37   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Parker się obudził. Niestety, teraz czeka go chyba okres dołowania, jest kolejka, są Miller, Ortiz, Breazeale, są nowi, dlaczego ma dostawać kolejne szanse już teraz?
To, że chce, nie jest równoznaczne z tym, że dostanie.
Chwała mu za to, iż ma jeszcze ambicje, ale ich realność to zupełnie inna sprawa. Dla mnie to już powolne pikowanie w dół, z ambicjami, ale bez większych szans na MŚ, choćby z uwagi na to, iż jest coraz więcej młodych i perspektywiczniejszych niż on bokserów.
Ale niech próbuje, na początek niechby z Juniorem Fa, przynajmniej takie informacje do mnie jakiś czas temu doszły.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 16:51   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Do tej pory się dziwię że ekipa Parkera nie złożyła wniosku o zmianę werdyktu. Parker straci przez to rok albo półtora kariery. Obecnie mógłby celować w inne duże nazwiska
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 19:06   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał TheShadowOne Zobacz post
Do tej pory się dziwię że ekipa Parkera nie złożyła wniosku o zmianę werdyktu. Parker straci przez to rok albo półtora kariery. Obecnie mógłby celować w inne duże nazwiska
Parker ma dopiero 26 lat to jak na polskie warunki młody prospekt xD ja bym jeszcze Józka nie skreślał on jeszcze namiesza w boksie
Wildwik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 19:16   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Theshadowone - zmiane werdyktu ? na co niby kurwa xD Parker tej walki nie wygrał, ringowy dał po prostu pretekst zeby teraz narzekac ze oszukali parkera a w tej walce Joseph wygladał jak gówno bez ambicji i taka jest prawda, to samo co w walce z AJ - asekuracja na maksa i brak ryzyka, tak sie walk nie wygrywa.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 10:58   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

pain.exe - Najpierw obejrzyj karty punktowe a potem się produkuj
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 13:41   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Najpierw obejrzyj walkę a potem komentuj to co widzą sędziowie nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością, Parker nie zasługiwał nawet na remis z whytem. Obudził się za późno i oddał za wiele rund, walka była nieczysta, ale widywałem dużo gorsze, po Parkerze było widać że przeszedł obok walki.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 15:03   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Parkerze było widać że przeszedł obok walki.
Parker mentalnie wyglądał niczym Zimnoch w pierwszej walce z Mollo. I tak poza tym z walki na walkę dzieję się z nim coś złego. Jest coraz słabszy, statyczny a tak fajnie się go oglądało w bitce z Takamem.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-18, 15:28   #10 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Najpierw obejrzyj walkę a potem komentuj to co widzą sędziowie nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością, Parker nie zasługiwał nawet na remis z whytem. Obudził się za późno i oddał za wiele rund, walka była nieczysta, ale widywałem dużo gorsze, po Parkerze było widać że przeszedł obok walki.
Ale tutaj koledze konkretnie chodzi o karty punktowe. Jedno liczenie Parkera było niesłuszne i w efekcie zamiast wygrac runde 10-9 to przegrał ją 10-8. I to zaważyło o werdykcie.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania