boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-10-18, 09:54   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Beterbijew otwarty na unifikację z Biwołem

Artur Beterbijew (13-0, 13 KO) w sobotę w Chicago znokautował w czwartej rundzie Calluma Johnsona (17-1, 12 KO) i obronił pas IBF wagi półciężkiej. Rosjanin w pełnej akcji walce zaliczył wizytę na deskach, ale ostatecznie zastopował ambitnego Brytyjczyka. Teraz Beterbijew chętnie przystąpiłby do unifikacji pasów ze swoim rodakiem, mistrzem WBA Dmitrijem Biwołem (14-0, 11 KO).

- Nie mam żadnego problemu z tym, żeby stanąć naprzeciw Biwoła. Boks to dla mnie praca. Walka z Biwołem czy z kimś innym to wciąż tylko walka bokserska i nic więcej. Nie interesują mnie zarazem żadne plany na moją karierę, o których mówi Yvon Michel. Poczekajmy na to, co orzeknie sąd - powiedział Beterbijew, który jest na etapie konfliktu prawnego ze swoim promotorem.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 17:30   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W sytuacji w której ma tak utrudnione życie przez promotora to takich pojedynków trzeba szukać jak najprędzej
TheShadowOne jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 18:26   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Ringowe IQ, technika, defensywa po stronie Biwoła. Beterbijew ma zapewne mocniejszy pojedynczy cios, nie jest za to tak wszechstronny jak Biwoł, ale większy akcent stawia na ofensywę - jego boks jest ostrzejszy. Bardzo ciekawa walka na szczycie LHW.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 18:59   #4 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie potrafię sobie tej walki wyobrazić. Obydwóch lubię i aż żal mi że któryś będzie musiał przegrać. Ale na dziś dzień wydaje mi się, że Beterbijew mógłby zajechać Bawołu siłą. A może byłoby tak trochę, jak Usyk z Gassijewem? Że to Bawół by na spokojnie wypykał sfrustrowanego rodaka? Ech, ciężko to wyczuć, w takim razie niech walczą!
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania