boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-10-18, 19:08   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał TheShadowOne Zobacz post
Zabawne. Jeszcze wczoraj niektórzy widzieli szanse Adamka z Millerem, a kiedy rywal okazał się jednak za dobry to już go skreślacie z boksu całkowicie. Założę się że i Włodarowi i Szpilce daje trudną przeprawę a pieniądze przy tym do zarobienia są bardzo duże. Co prawda walka z Diablo najlepsza byłaby w latach ich świetności ale i tak nie ma na co narzekać
Oczywiście masz rację. I z Diablo i z Gitem moim zdaniem byłby Adamek faworytem. Po obejrzeniu rozmowy po walce z udziałem Tomka i jego promotora stwierdziłem, że Borek jest chyba mocno dominującą osobowością w tym tandemie.

Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 20:15   #22 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Oczywiście masz rację. I z Diablo i z Gitem moim zdaniem byłby Adamek faworytem. Po obejrzeniu rozmowy po walce z udziałem Tomka i jego promotora stwierdziłem, że Borek jest chyba mocno dominującą osobowością w tym tandemie.
To jest mądry facet po prostu. Załatwia pieniądze, ring, promocję. Na pewno się bardzo lubią i to jest partnerski układ. A lepiej wykształconego i bardziej wygadanego, do tego człowieka przedsiębiorczego i dobrego organizatora z reguły bardziej widać.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 20:36   #23 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał liverpoolczyk Zobacz post
Zastanawiam się, z czego wynika wniosek, że Adamek był wolny. W mojej opinii, zarówno gdy idzie o szybkość, jak i jakość całego boksu Tomka, nie było większej różnicy w stosunku do poprzedniej walki z Abellem. Widać było pomysł na walkę: aktywna przednia ręka, czyli klasyczne kąsanie jabem, serie w tułów, jak i na górę, bezpośredni lewy sierp, czy lewy na tułów, obniżanie pozycji i obchodzenie rywala. Na bazie tych kilku minut wiem, że obóz po raz kolejny został przepracowany na tyle efektywnie, że Tomek złapał najlepszą na ten moment formę. Co było inne? Inny był rywal. Z Millerem Adamek nie wygrałby nigdy. Tego typu pięściarz zdecydowanie przewyższa pułap osiągalny przez najlepszą możliwą wersję TA w HW. Jak mawiał klasyk, oczywista oczywistość. Miller to drugi, po Witaliju, najlepszy ciężki, z którym walczył Adamek.

Borkowi trzeba oddać, że w kwestii następnej walki Adamka, póki co, jest konsekwentny, bo mówił, że jak będzie odbicie się od ściany i bezapelacyjna porażka, to finito.
Wolny ogólnie czy wolniejszy od Millera? Bo generalnie to wiadomo, że szybkość już nie ta, jest taki bardziej klocowanty, ale na pewno był szybszy od swojego rywala. Po prostu to nie robiło różnicy, zdecydowałao wiadomo co, może stąd to wrażenie.
Cytat:
Napisał TheShadowOne Zobacz post
Zabawne. Jeszcze wczoraj niektórzy widzieli szanse Adamka z Millerem, a kiedy rywal okazał się jednak za dobry to już go skreślacie z boksu całkowicie. Założę się że i Włodarowi i Szpilce daje trudną przeprawę a pieniądze przy tym do zarobienia są bardzo duże. Co prawda walka z Diablo najlepsza byłaby w latach ich świetności ale i tak nie ma na co narzekać
Też się zgadzam. Adamek cały czas jest niezłym zawodnikiem w dobrej formie, tyle że nie na żadne poważne pasy. U nas to dalej ścisła elita. Kolejny raz po jednej walce zmiana opinii o 180 stopni. W ciągu ostatnich 48 godzin forma Tomasza nie spadła tak gwałtownie w dół.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania