boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-10-18, 23:49   #11 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Przegrana z Millerem to żadna ujma, lepiej przegrać z godnym rywalem i odejść, niż odejść przegrywając z jakimś bumem. Cieszę się, że Adamek wrócił w dobrym stylu po porażce z Moliną, tamta przegrana bolała, bo jednak Molina to tylko Molina... Miller to jest top dzisiejszej HW, pierwsza 5-tka w mojej ocenie, gość który może rywalizować z najlepszymi, wcale nie stojąc na straconej pozycji. Adamek absolutnie niczego nie stracił po tej walce.

Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 00:04   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takiej walki nie zrobią - tak by było oczywiście lepiej, ale coś czuję, że skusi ich zakończenie kariery wygraną.
Archonus jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 00:41   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Tylko komu mozna to walke wcisnac, skoro juz za Millera nikt nie chcial zaplacic w Polsacie. Teraz bedzie kaszanka, a nie warto walczyc za kilkadziesiat tys $.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 01:05   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Rewanż ze Szpilką na PBN do zrobienia, tylko patol musiałby najpierw wygrać z Wachem a to nie takie pewne.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 04:59   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał boks i czil Zobacz post
Rewanż ze Szpilką na PBN do zrobienia, tylko patol musiałby najpierw wygrać z Wachem a to nie takie pewne.
Tylko kto na tym zyska? Git o ile przegra z Wachem to jeszcze, ale jak wygra to znowu odleci myślami w górę i nie będzie chciał ryzykować z Adamkiem. Adamek z kolei lepiej niech się pożegna porażką z Millerem z czołówki niż ewentualną porażką z Szpilką. Chociaż uważam, że dobrze przygotowany Adamek pokonałby Szpilke więc watpliwe by ten obecnie przystał na rewanż.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 06:25   #16 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Bardzo dobra decyzja. Nikomu nie jest potrzebne ubijanie kotleta ku uciesze nachlanej gawiedzi.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 09:51   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

wygral kilka walk po molinie, zrobil dobra forme. dostal walke z gosciem z czolowki, przegral. jak dla mnie niezle zakonczenie kariery, grunt ze nie konczyl jak golota, roy jones czy inni.mam nadzieje ze wytrzyma w tym postanowieniu.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 12:49   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Rocky Balboa powiedział: "Jesli wy walczycie o cos ze wszystkich sił to kto was powstrzyma ? Może czegoś nie zakończyliście, marzycie o czymś o czym nikomu nie powiedzieliście i kto miałby prawo wam tego odmówić ? Nie wolno odmawiać człowiekowi który zasłużył na to żeby robic to co chce robić. Z wiekiem musze rezygnowac z wielu rzeczy proszę tylko żebyście pozwolili mi na to co mi sie należy." To piękne słowa i warto się nad nimi zastanowic zanim napisze sie kolejny komentarz po którym rzygać się chce. Gwarantuję Wam że mając lat 40+ mozna miec marzenia i cele. Ja mam o wiele więcej lat od Tomka a tez mam marzenia, cele, dążę do czegoś. Podobnie jak Tomek jestem zawodowcem i biore za swoja prace pieniądze - to przecież naturalne a nawet konieczne w zawodowstwie. Kiedys tez będziecie mieli tyle lat i zapewniam was że nie będziecie chcieli aby odebrano wam prawo do samorealizacji. On niczego nikomu nie zabrał i Mati Borek równiez nie. Mogli ta walkę brac inni w tym podopieczni Wasilewskiego ale nie wzięli. Co bo sa odpowiedzialni ? Bo można oberwać i sie przewrócić ? Co oni robia w tym sporcie ? Piszecie przeciez wszyscy wiedzieli że tak sie skończy. Serio ? Ja nie wiedziałem i te pare tysięcy które przyszło ogladać na żywo tez nie - zatem nie wszyscy. Bo analizy i opinia znawców ? Szymański wiedziony wprawną ręką Houdiniego boksu Pana Gmitruka miał na luzie wypykać nieznanego nikomu przeciwnika ... i co? Wiara i szczęście czasem działaja cuda w tej dyscyplinie i na to liczyłem, nie tylko ja. I sie przeliczyłem ale szacunek za postawe i podjęcie walki pozostał na zawsze. Tego wieczoru widziałem dwie smutne walki jedną Tomka a drugą Krzyśka Diablo. Wygrana ze słabeuszem bez serca do walki to roztrwanianie resztek szacunku. Jeśli Tomek miałby zaserwować nam w walce na pożegnanie takie widowisko to ja wolę zapamietać go takim jakim jest i nie chce więcej walk.
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 14:58   #19 (permalink)
contender

Domyślnie

Zastanawiam się, z czego wynika wniosek, że Adamek był wolny. W mojej opinii, zarówno gdy idzie o szybkość, jak i jakość całego boksu Tomka, nie było większej różnicy w stosunku do poprzedniej walki z Abellem. Widać było pomysł na walkę: aktywna przednia ręka, czyli klasyczne kąsanie jabem, serie w tułów, jak i na górę, bezpośredni lewy sierp, czy lewy na tułów, obniżanie pozycji i obchodzenie rywala. Na bazie tych kilku minut wiem, że obóz po raz kolejny został przepracowany na tyle efektywnie, że Tomek złapał najlepszą na ten moment formę. Co było inne? Inny był rywal. Z Millerem Adamek nie wygrałby nigdy. Tego typu pięściarz zdecydowanie przewyższa pułap osiągalny przez najlepszą możliwą wersję TA w HW. Jak mawiał klasyk, oczywista oczywistość. Miller to drugi, po Witaliju, najlepszy ciężki, z którym walczył Adamek.

Borkowi trzeba oddać, że w kwestii następnej walki Adamka, póki co, jest konsekwentny, bo mówił, że jak będzie odbicie się od ściany i bezapelacyjna porażka, to finito.
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-18, 18:15   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Zabawne. Jeszcze wczoraj niektórzy widzieli szanse Adamka z Millerem, a kiedy rywal okazał się jednak za dobry to już go skreślacie z boksu całkowicie. Założę się że i Włodarowi i Szpilce daje trudną przeprawę a pieniądze przy tym do zarobienia są bardzo duże. Co prawda walka z Diablo najlepsza byłaby w latach ich świetności ale i tak nie ma na co narzekać
TheShadowOne jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania