boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-09-18, 15:40   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 30 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Sanchez: nie mogę narzekać na sędziów, chciałbym 3. walki

Abel Sanchez, szkoleniowiec Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO), jest pod wrażeniem widowiska, jakie jego podopieczny i Saul Alvarez (50-1-2, 34 KO) stworzyli wczorajszej nocy. Po bardzo wyrównanym pojedynku niejednogłośnie na punkty zwyciężył ten drugi: jeden z sędziów wypunktował remis, natomiast dwóch pozostałych przyznało Meksykaninowi 7 z 12 rund (115:113). W pięściarskim świecie werdykt wzbudza kontrowersje, jednak nie u trenera "GGG". Sanchez wyraził dodatkowo chęć na doprowadzenie do trzeciej walki zawodników.

Mieliśmy wspaniały pojedynek. Walka była wyrównana przez 12 rund. Punktowali dobrzy sędziowie, widzieli to z różnych perspektyw. Nie mogę narzekać na werdykt, rywalizacja była jednak na tyle równa, że rozważałbym ich 3. spotkanie. "Canelo" pokazał się świetnie. Gratulacje dla niego. Nie będę mówić, kto wygrał, a kto nie, ponieważ, zgodnie z werdyktem, zwycięstwo należy do "Canelo" – powiedział Sanchez.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 15:43   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Sanchez, jak nie Sanchez. Co on taki spokorniały?
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 16:15   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Oczywiscie,z biegiem czasu,jak zauwazą ze ten wynik wywoluje kontrowersje,to zmienią ton ludzie z obozu Kazacha,ale teraz na chlodno nawet Sanchez nie widzi wałka..Obejrzalem tą walke drugi raz,na jeszcze wiekszym skupieniu i calkowicie na trzezwo.. Ja nie widze skandalu. Moim zdaniem nawet na neutralnym terenie w kambodzy,ta walka mogla isc w dwie strony.. Remis bylby najuczciwszy.
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 16:38   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak już pisałem przed walką że jak wygra Canelo na punkty to będzie larum że napewno wałek a jakby wygrał przez nokaut co wykluczałem to będzie że się nafaszerował został już skreślony zanim wszedł do ringu a tymczasem dał naprawdę dobrą walkę co zauwarzył nawet trener Gołowkina i powiedział że nie ma żalu do sędziów znaczy że dobrze punktowali cały czas czytałem że Ginek go znokautuje zniszczy stało się inaczej i teraz szukanie dziury w całym bo poszło nie po myśli
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 17:35   #5 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

To, że Sanchez nie narzeka na sędziów nie znaczu automatycznie, że ich werdykt jest w porządku i odzwierciedla przebieg walki. Sanchez może mówić w sposób wywazony, może nie używac słowo oszustwo, ale GGG to wygrał. O ile w pierwszej walce rzeczywiście można było mieć jakieś wątpliwości i uznawać remis za sprawiedliwy tak tutaj, owszem nie dużą ilością rund, ale wygrał to na tyle wyraźnie żeby uzasadnionym było oburzenie się na taki werdykt.
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 17:47   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonsante Zobacz post
To, że Sanchez nie narzeka na sędziów nie znaczu automatycznie, że ich werdykt jest w porządku i odzwierciedla przebieg walki. Sanchez może mówić w sposób wywazony, może nie używac słowo oszustwo, ale GGG to wygrał. O ile w pierwszej walce rzeczywiście można było mieć jakieś wątpliwości i uznawać remis za sprawiedliwy tak tutaj, owszem nie dużą ilością rund, ale wygrał to na tyle wyraźnie żeby uzasadnionym było oburzenie się na taki werdykt.
Otórz jak do tej chwili Sanchez nie szczędził cierpkich słów w stosuku do Canelo po pierwszaj walce oberwało się też sędziom
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 18:54   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Gienia miał mnóstwo przestoi którymi oddawał rundy.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 19:47   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
powiedziałbym że przeciwnie. Gienek niema w każdej rundzie dominował ale wystarczył jeden czy dwa świetne zrywy Rudego i wrażenie pozostawało takie a nie inne. Najlepsze, najbardziej efektowne akcje to te Alvareza. Ale biorąc pod uwagę całokształt nie wygrał z Kazachem. Remis można obronić, zwycięstwo Canelo to lekkie przegięcia bo nie wygrał tej walki ale wieksze były skandale w boksie
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 20:34   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tzn zależy jak oceniaja sedziowie. Bo jak wyprowadzane ciosy to GGG wiecej, ale trafione Canelo i moze oprocz ciosow oceniaja tez uniki itd walka bliska remisu dla mnie bez kontrowersji wiekszej wynik
BubikS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-09-18, 23:17   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
To jest klucz według mnie. Wszyscy ci którzy zwracają uwagę na przyspieszenia Gołowkina niech zwrócą uwagę na fakt, że po tych przyspieszeniach którymi nie ranił Alvareza GGG musiał odpoczywać przez minutę lub półtorej stojąc w bezruchu.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania