boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   David Lemieux znokautował Spike'a O'Sullivana już w pierwszej rundzie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/53342-david-lemieux-znokautowaa-spikea-osullivana-jua-w-pierwszej-rundzie.html)

Andrzej Pastuszek 16-09-18 01:58

David Lemieux znokautował Spike'a O'Sullivana już w pierwszej rundzie
 

Podczas trwającej gali w Las Vegas David Lemieux (40-4, 34 KO) znokautował Spike'a O'Sullivana (28-3, 20 KO) już w pierwszej rundzie. Kanadyjczyk zaczął w bardzo szybkim tempie, zasypując przeciwnika gradem ciosów. Szybkie kombinacje, potężne uderzenia na korpus byłego mistrza IBF w wadze średniej siały spustoszenie w obronie Irlandczyka. Koniec nastąpił 17 sekund przed końcem pierwszej rundy po jakże by inaczej znakomitym lewym sierpowym.

Wydawało się, że O'Sullivan zamierza przetrzymać nawałnicę łapiąc ciosy na blok i dojść do głosu po ewentualnym wystrzelaniu się Lemieux, ale nic takiego nie nastąpiło. Kanadyjczyk, który wniósł do ringu 179 funtów był szybszy, dynamiczniejszy i ostry jak brzytwa. Lemieux złapał Spike'a precyzyjnym ciosem w momencie, gdy Irlandczyk próbował wyprowadzić swoje uderzenie.

Źródło
: redakcja

mat.d 16-09-18 02:18

Kurczee,on naprawde ma taki ten lepwy sierp?! Uuu, niech sie gwałcący go Golovkin i Saunders cieszą ze na to rykoszetem nie natrafili... Jak mu to weszlo? Przeciez to poszlo na srodek ryja - glownie czubek nosa zasiegajac.. Zeby szczena,zeby skroń..Ale to?

Pac-Man 16-09-18 11:48

Bardzo mnie rozczarował Irlandczyk. Po cichu liczyłem nawet na niespodziankę, a tymczasem walka skończyła się bardzo szybko. A o Lemieux cóż można powiedzieć? Chyba najbardziej nierówny bokser ostatnich lat. Kapitalne pojedynki jak ten wczorajszy, czy ze Stevensem czy N'Jikamem przeplata z bardzo słabymi jak ten z Gołowkinem czy Saundersem. Podsumowując zdecydowanie za słaby na ten ścisły top, ale też i za silny na szeroko pojęte zaplecze czołówki do 160 lbs.

asuser 16-09-18 12:06

Lemieux to może być dobry gatekeeper. Pewnego poziomu nie przeskoczy, ale moze skutecznie oddzielać facetów, którzy nie powinni sie zblizać do walk mistrzowskich.

Black Dragon 16-09-18 13:09

Lemieux szybciutko rozgryzł słaby punkt Irlandczyka i błyskawicznie udało mu sie to wykorzystać. On już po pierwszej minucie widział że tam jest miejsce na lewy sierp.

Szymon Aleksandrowicz 16-09-18 13:25

Świetna walka Davida. Skosił Irlandczyka genialnie. Mistrzem świata już pewnie nie będzie, ale szansę na midtrziwskie starcie może jeszcze odtrzymać.

Lotnik 16-09-18 14:12

Cieszę się z wygranej Lemieux. Spike według mnie był przeceniony, w ostatnim czasie dobrze się promował i było o nim głośno ale nie miał oszałamiających bokserskich atrybutów. Mam wrażenie, że takich zawodników jak on są dziesiątki.
Fajnie, że David wrócił i to w dobrym stylu.

Archonus 16-09-18 15:37

Nokaut elegancki, huknał i zabił - zanim to sie zaczeło, to sie skończyło :D

Tejksio 16-09-18 17:33

O'Sullivan od początku czuł respekt przed siłą fizyczną i ciosem Lemieux, to było widać. Nie zdążył się z tym oswoić. Nic nie zostało z jego ofensywnego stylu. Podobnie jak Lotnik, uważam i uważałem, że nie jest tak dobry, jak to się ostatnio mówi i pisze. Cieszę się, że nie doczłapał się do walki mistrzowskiej, to nie ten poziom.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.