boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-09-18, 13:42   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Popieram co pisze Krystian. Rip

szkoda komentiwac ten beznadziejny wpis szmagla

LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 14:48   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

No to co w koncu?? "wiesniaku" czy jednak "prosze zmien ten wpis" (jak na priv)?
Zdecyduj sie, wpis poprawilem..... zobaczymy czy twoj tak zostanie.

stare 13-09-18, 14:54   #13 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

że ja niby ci priv wysyłałem? żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 15:18   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

@Legia
Prośbę o zmianę wpisu wysłałem Ci ja. Nie @Szmagel. Proponuję zakończyć już ten spór.

Jeżeli @Szmagel uznał, że to co napisał jest okay, to okay. Możemy to komentować, ale z zachowaniem jakichś zasad.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 15:28   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
że ja niby ci priv wysyłałem? żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie
widocznie pomylilem temat z nadawca, jezeli chcesz to kontynuuj....i dont give a shit about anymore

stare 13-09-18, 17:06   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Teraz to ja nie rozumiem. Kiedy nie vip zamieści jakiś wpis poniżej poziomu, to dostaje publiczne upomnienie od redakcji. Chłopaki, bądźcie równie konsekwentnie w stosunku do waszych kumpli VIP-ów. Jak w ogóle vip może coś takiego pisać?
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 17:07   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Komu wy przydzielacie ten status, na jakich zasadach?
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 17:18   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Teraz to ja nie rozumiem. Kiedy nie vip zamieści jakiś wpis poniżej poziomu, to dostaje publiczne upomnienie od redakcji. Chłopaki, bądźcie równie konsekwentnie w stosunku do waszych kumpli VIP-ów. Jak w ogóle vip może coś takiego pisać?
Zawsze sądziłem, że poziom to jest akurat coś co ten portal chce trzymać. JEdno to napisać coś niefajnego, zrozumieć (lub nie). Każdy jest jaki jest i pisze co mu siedzie w głowie. Ale redakcja nie powinna takich treści osłaniać i wstawiać się za taką osobą lub przymykać oko.

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Jeżeli @Szmagel uznał, że to co napisał jest okay, to okay. Możemy to komentować, ale z zachowaniem jakichś zasad.

@Krystian co to za podejście ma być? Jeśli ja tu poobrażam ludzi, wyznania, narodowosci, rodziny czy cokoliwek i uznam, że okay to będzie..."okay"? Myślę, że każdy któremu daliście ostrzeżenie pisząc uważał, że jego wpis będzie "okay".

Zawiodłem się tym, że ktoś z redakcji niejako staje po stronie osoby, która zamieszcza takie wpisy. I jeszcze z tego co widzę ściga teraz @LegiaPany pod innym postami i go atakuje. Panowie Redaktorzy! Dbajcie o ten portal
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 17:22   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Status VIP był przydzielany przy transformacji Boxing.pl, kiedy napłynęło dużo nowych użytkowników, ażeby docenić doświadczonych, obdarzonych bogatą wiedzą userów. Nie ma i nie było spisanych zasad przydzielania statusu, było to dokonywane raczej arbitralnie, obecnie tego nie robimy, chociaż techniczna możliwość oczywiście występuje. Nie wiem, czy warto to robić, bo w takim wypadku każdy, kto jest tu długo, a takiego statusu nie ma, mógłby się czuć pokrzywdzony. Z drugiej strony można robić np. rocznie jednego nowego VIPA, ale pewnie głosowaniem, a nie wiem, czy to jest akurat dobre zadanie dla demokracji. Jestem otwarty na propozycje, jeżeli komuś temat lezy na sercu

Dziwie się wpisom Szmagla w tym temacie, pamiętam go z innej strony. Ale cóż...

P.S usunąłem jego wpis w tej ostatniej wymianie zdań z LegiaPany, jak cenzurujemy pyskówkę, to obu stron.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-18, 17:34   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zmora Zobacz post
@Krystian co to za podejście ma być? Jeśli ja tu poobrażam ludzi, wyznania, narodowosci, rodziny czy cokoliwek i uznam, że okay to będzie..."okay"? Myślę, że każdy któremu daliście ostrzeżenie pisząc uważał, że jego wpis będzie "okay".

Zawiodłem się tym, że ktoś z redakcji niejako staje po stronie osoby, która zamieszcza takie wpisy. I jeszcze z tego co widzę ściga teraz @LegiaPany pod innym postami i go atakuje. Panowie Redaktorzy! Dbajcie o ten portal
Jezu, poczekajcie, bo już się gubię, jakie atakuje...

Nikt nie staje w niczyjej obronie. Bo i z jakiej okazji?

Legia Pany nazwał @szmagla szmatą, więc mu zwróciłem uwagę, żeby lepiej to usunął, co ten zrobił. @Szmagel nie obraził żadnego z userów, nie nazwał nikogo kurwą, zjebem czy nawet idiotą. Napisał, że zmarła kobieta była brzydka. Wpis nie na miejscu, zgoda, sam mu uwagę zwróciłem przecież.

Ja bym tego nie napisał, inni pewnie też nie, a on napisał. Mam go za to zabić? Nie obraził żadnego usera, ocenił urodę zmarłej kobiety ze zdjęcia, za co wszyscy udzielający sie, w tym ja, zwrócili mu uwagę. Oczywiście było to chamskie, niewłaściwe, ale nie mogę kasować wszystkiego, co mi się nie podoba. Nie jestem tu sam. Konsultowałem sprawę z @Wiechem.

Jak widzimy, mimo uwag @szmagel podtrzymuje swój komentarz, jego sprawa...

A VIPY czy inne statusy nie mają tu nic do rzeczy, absolutnie nic. Przyznawano te statusy zanim się tu pojawiłem, dawno dawno temu.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania