boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-09-18, 12:08   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 601 razy w 109 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie Anthony Joshua: Wilderowi zostało dwa albo trzy lata w boksie

Za półtora tygodnia 22 września mistrz WBA, WBO i IBF w wadze ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) powróci na stadion Wembley, by zmierzyć się z Aleksandrem Powietkinem. Pojedynek zapowiada się interesująco, ale Joshua zdaje sobie sprawę, że to starcie z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) jest tym co kręci kibiców najbardziej. AJ wzywa amerykańskiego rywala do podpisania kontraktu, gdyż czas "Bronze Bombera" się kończy.

- Najlepsza walka to ja przeciwko Wilderowi. Jeśli pokonasz mnie i powtórzysz to w rewanżu, to wtedy jesteś królem wagi ciężkiej. Skoro tak uważasz, to podpisz kontrakt i zróbmy to. Wilder zrobi to, bo przecież jeśli uważa, że jest lepszy, to zechce to udowodnić w wielkiej walce na oczach całego świata. Dlaczego nie chcesz walczyć? To samo dotyczy Fury'ego - powiedział Joshua.

- Niedługo minie dziesięć lat odkąd Wilder zaczął zawodową karierę. To długi czas, podczas którego był raniony przez Erica Molinę i innych. Zostało mu dwa albo trzy lata
- uważa Anthony.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 15:36   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie lubię gdy bokserzy wybiegają w przyszłość innych zawodników. Lepiej skupić się na sobie. Co do Wildera to sądzę, że "fizycznie" to mu więcej zostało niż 2-3 lata. Gorzej "psychicznie". Uważam, że jest to killer tylko do pierwszej porażki. Sportowcy karmieni amerykańską szkołą optymizmu są zawsze wielcy do pierwszego mocnego "potknięcia". Później nie mogą się pozbierać, wyjść z szoku, że jak to?, ja, taki wielki, największy, zawsze zwycięski znalazłem się nagle na deskach i nie potrafiłem się podnieść. Wtedy zaklinanie rzeczywistości przestaje działać. Przykładem tego jest Pulew. Wcześniej takie typowe amerykańskie gadki szmatki a od czasu wpierdlu od Władimira schował się w skorupce.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 20:04   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Już chyba z pól roku temu pisałem że wider to max dwa lata może 3...nie ze względu na wiek ...skończą mu się klauny do bicia w tył głowy a bez paska nikt sobie nie będzie chciał brudzić nim rąk bo po co...odegra może jeszcze scenkę lets go champ...i finito.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-09-18, 17:54   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Mądry Zobacz post
Nie lubię gdy bokserzy wybiegają w przyszłość innych zawodników. Lepiej skupić się na sobie. Co do Wildera to sądzę, że "fizycznie" to mu więcej zostało niż 2-3 lata. Gorzej "psychicznie". Uważam, że jest to killer tylko do pierwszej porażki. Sportowcy karmieni amerykańską szkołą optymizmu są zawsze wielcy do pierwszego mocnego "potknięcia". Później nie mogą się pozbierać, wyjść z szoku, że jak to?, ja, taki wielki, największy, zawsze zwycięski znalazłem się nagle na deskach i nie potrafiłem się podnieść. Wtedy zaklinanie rzeczywistości przestaje działać. Przykładem tego jest Pulew. Wcześniej takie typowe amerykańskie gadki szmatki a od czasu wpierdlu od Władimira schował się w skorupce.
Myślę, że jest w tym sporo racji. Życie w tej ułudzie może być siłą. Taki zawodnik, przekonany o swoim skillu potrafi wznosić się na wyżyny. Zobaczymy jak będzie, jestem bardzo ciekawy. A może Wilder znowu zaskoczy?
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania