boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-09-18, 12:31   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 616 razy w 113 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie Mateusz Masternak: stać mnie na wygranie całego turnieju WBSS

Polscy kibice będą się mogli cieszyć z udziału Mateusza Masternaka (41-4, 28 KO) i Krzysztofa Głowackiego w nowej edycji WBSS wagi junior ciężkiej, a rozgrywki otworzy dla nas "Master" 20 października w Orlando przeciwko Yunierowi Dorticosowi. Kubańczyk jest faworytem, ale Mateusz czuje się mocny, czuje również wreszcie pełne wsparcie polskich kibiców.

- Niewielu ludzi na mnie stawia, ale jestem przekonany, że mogę wygrać cały turniej. Nie będzie to zadania łatwe, bo słabych tu nie ma i cała ósemka dąży do tego samego celu. Polscy kibice są zwykle podzieleni w mojej ocenie. Jedni we mnie wierzą, inni mocno krytykują i nie dają szans. Tym razem jednak wielu ludzi mówi, że teraz jest mój czas i chcę udowodnić, że mogę wygrywać z najlepszymi
- powiedział Masternak.

- Dorticos to bardzo dobry bokser ze szkoły kubańskiej. Bije bardzo mocno. W Polsce jest ceniony za występ w pierwszym turnieju, gdzie pokonał Kudriaszowa i pokazał wielkie serce przeciwko Gassijewowi. Pokonam Dorticosa. Potrafię boksować mądrze, jestem doświadczony, a resztę zobaczycie w ringu. Mamy bardzo dobry plan na walkę
- dodał Mateusz.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 12:39   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 443 razy w 127 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Lubię słuchać Mastera i czytać jego wypowiedzi. To był potencjał na gwiazdę w PL. Mógł się obronić sportowo, a i medialnie miał potencjał, szczególnie przed dołączeniem do Sauerlanda, kiedy był takim zadziorą. Mocno mu kibicuję w WBSS, bardziej niż Głowackiemu na pewno, którego los jest mi raczej obojętny.

Główka to jeden z tych chłopaków z KP, którzy za wszelką cenę próbują się przypodobać Szpilce, robiąc często z siebie głupków, tak go odbieram...
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 13:14   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dla Master jest faworytem tego turnieju. Jest w stanie go wygrac i stac sie gwiazda, tylko ma walczyc na luzie i z pewnoscia siebie. Dla niego to ostatnia szansa.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 13:45   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Dokładnie panowie. Albo teraz, albo nigdy. Taka szansa sie juz nie powtorzy, a mysle, ze Master jest teraz w najlepszej mozliwej sytuacji dla siebie. Wygrał ostatnia bardzo wazna walke, psychicznie mysle doskonale sie odnalazl po wszystkich swoich trudnosciach i niepowodzeniach ktore mialy miejsce w minionych latach.
Tym turniejem Master moze zmienic swoje zycie i jest ku temu realna szansa. Kluczowa role odegra psychika.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 14:16   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Lubię słuchać Mastera i czytać jego wypowiedzi. To był potencjał na gwiazdę w PL. Mógł się obronić sportowo, a i medialnie miał potencjał, szczególnie przed dołączeniem do Sauerlanda, kiedy był takim zadziorą. Mocno mu kibicuję w WBSS, bardziej niż Głowackiemu na pewno, którego los jest mi raczej obojętny.

Główka to jeden z tych chłopaków z KP, którzy za wszelką cenę próbują się przypodobać Szpilce, robiąc często z siebie głupków, tak go odbieram...
Rzadko się zdarza, by kogoś wypowiedź tak idealnie opisywała osobiste odczucia. W całej rozciągłości zgadzam się co do wątku odnośnie Masternaka, jak i obojętności wobec Głowackiego.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 16:43   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja uważam, że Dorticos się zdziwi jak stanie do ringu z Masternakiem. Przypuszczam, że może czuć się zbyt pewnie siebie i tak nawet lekko lekceważyć Polaka. Nie wiem czy polegnie z rąk Mastera ale Polak zabierze go do piekła. Tym bardziej, że Kubańczyk będzie wchodził do ringu z Mateuszem po swojej pierwszej porażce, bez odbudowy z jakimś średniakiem. To może zadecydować o wyniku. Ja stawiam na Mastera.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 18:14   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post

Nie wiem czy chce sie przypodobac szpilce ale w ostatnich 2 latach wypowiedzial tyle glupot ze w ogole juz go nie trawie, a oprocz wypowiedzi wiemy jak niehonorowo sie zachowal w 1 kwestii........co zrobic, z bohatera do zera.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 19:07   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

ależ pompujecię. On odpada już z Dorticosem przecież
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 19:40   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

He he, nie wierzę w to, co czytam. Jeszcze przed chwilą Masternak był przegrany i ponoć przegapił swój najlepszy czas. Mija pół roku i niektórzy widzą w nim faworyta z Dorticosem, a co za tym idzie kandydata do wygrania turnieju. Ale przemiana.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-18, 20:30   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Zobaczymy. Życie jest pełne niespodzianek. Może ten optymizm wlał we mnie Adaś Kownacki? Pewnie tak ale sądzę, że też zaważyła o tym ostatnia dobra walka Mastera. Pokonał w końcu w przekonujący sposób jakiegoś gościa zaliczanego do czołówki.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania