boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-09-18, 17:39   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 30 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie "Wojna Domowa": Grabowski - Młodziński 17 listopada w Radomiu

Już tylko 2 zawodników biorących udział w gali Mateusza Borka nie zna swoich rywali. Dzisiaj ogłoszono, że Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) zmierzy się z Kamilem Młodzińskim (9-2-4, 5 KO) w 8-rundowym pojedynku rozegranym w kategorii super lekkiej. Grabowski w tym roku rozpoczął zawodową karierę, natomiast Młodziński ostatni raz wystąpił w styczniu, odnosząc punktowe zwycięstwo. 28-latek już raz walczył na gali organizowanej przez MB Promotions: w listopadzie ub.r. Młodziński niejednogłośnie zremisował z Michałem Leśniakiem.

Aktualna karta walk MB Boxing Night: "Wojna Domowa" prezentuje się następująco:

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)

Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Bethuel Ushona (36-6-1, 9 KO)

Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

Źródło: PBN - MB Promotions

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-18, 18:09   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Z Michałem Lesniakiem

Kurcze, jeśli wszyscy zawalcza na swoim optymalnym poziomie, to to może być ciekawa dla oka gala.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-18, 22:14   #3 (permalink)
Felietonista

Nominowany 184 razy w 47 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Dla mnie ta "Wojna Domowa" jest sporym rozczarowaniem, bo oczekiwałem gali na poziomie wiosennej PBN w Częstochowie. Z walką główną Masternak - Dorticos, o którą Borek i Polsat powinni przynajmniej powalczyć. Rosjanie walczyli o finał Usyk - Gassijew w Moskwie i go wywalczyli.

Pojedynek Balski - Jeżewski jest OK, ale nadaje się na 2-3 walkę, lecz nie na walkę wieczoru.
Po co komu walka Parzęczewski - Sęk? Sęk już jest bokserem definitywnie przegranym, ale akurat Parzęczewski będzie mu bardzo pasował i z dużym prawdopodobieństwem z nim wygra. W efekcie kolejny prospekt przestanie być prospektem, a Sękowi wygrana nic nie da.
Jonak ma 21 września trudną walkę z Chusanowem. Jeśli dobrze wypadnie (w co trzeba wierzyć), to potrzebny mu kolejny, jeszcze lepszy rywal w następnej walce, a takiego w niecałe 2 miesiące się nie znajdzie. Czyli zapewne wystąpi w charakterze zapchajdziury z jakimś bumem.
Walka Wierzbickiego z Ushoną pachnie z daleka nudziarstwem. Polak to wygra, ale nic z tego wynikać nie będzie.
Reszta to typowe badziewie dla zapełnienia karty walk.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-18, 22:17   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Darek teraz calkiem serio; byles kiedys na gali boksu?
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-18, 22:50   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Dla mnie ta "Wojna Domowa" jest sporym rozczarowaniem, bo oczekiwałem gali na poziomie wiosennej PBN w Częstochowie. Z walką główną Masternak - Dorticos, o którą Borek i Polsat powinni przynajmniej powalczyć. Rosjanie walczyli o finał Usyk - Gassijew w Moskwie i go wywalczyli.

Pojedynek Balski - Jeżewski jest OK, ale nadaje się na 2-3 walkę, lecz nie na walkę wieczoru.
Po co komu walka Parzęczewski - Sęk? Sęk już jest bokserem definitywnie przegranym, ale akurat Parzęczewski będzie mu bardzo pasował i z dużym prawdopodobieństwem z nim wygra. W efekcie kolejny prospekt przestanie być prospektem, a Sękowi wygrana nic nie da.
Jonak ma 21 września trudną walkę z Chusanowem. Jeśli dobrze wypadnie (w co trzeba wierzyć), to potrzebny mu kolejny, jeszcze lepszy rywal w następnej walce, a takiego w niecałe 2 miesiące się nie znajdzie. Czyli zapewne wystąpi w charakterze zapchajdziury z jakimś bumem.
Walka Wierzbickiego z Ushoną pachnie z daleka nudziarstwem. Polak to wygra, ale nic z tego wynikać nie będzie.
Reszta to typowe badziewie dla zapełnienia karty walk.
Darek, czy serio myślisz, że Masternak-Dorticos tak łatwo byłoby tu załatwić? Przecież Ruskie to jak sam często nadmieniasz, mają dotacje z rządu na boks, a Polsat to w tą stronę nic nie może zrobić. Dla mnie dobra gala, jak na nasze warunki i materiał ludzki, teraz tylko czekać aż Borek przejrzy forum i znowu napisze, że nie znasz realiów finansowych, ja tam w sumie bym mu się nie dziwił.
Marian Paździoch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-18, 00:03   #6 (permalink)
Felietonista

Domyślnie

Nie twierdzę, że to byłoby łatwe, ale próbę należało podjąć. Takie próby zaczyna się od publicznego zadeklarowania chęci i zamiarów. Co z tego wyjdzie, to już inna sprawa, ale sama deklaracja to już jest plus u opinii publicznej. Wkurza mnie nasze polskie niskie poczucie własnej wartości. Uważamy (nie wszyscy, ale chyba większość), że nasz kraj jest za mały i za biedny na porządne widowiska bokserskie, a tymczasem mała Łotwa potrafiła sobie załatwić ćwierćfinał i półfinał WBSS. I to mając jednego boksera, a my mamy teraz dwóch.

Niech Borek sobie moje poglądy odbiera, jak chce. Nie jestem od tego, żeby mu kadzić. Zrobił bardzo dobrą galę w Częstochowie, to powinien teraz starać się utrzymać ten poziom.

stare 11-09-18, 00:27   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wierzbicki-Ushona to super walka: nie widziałem tego murzyna w akcji, ale rekord ma naprawdę bardzo ciekawy, fajny test. Mi na tych galach najbardziej brakuje prospektów, ale tym razem jest lepiej. Jak dla mnie potencjał na dobrą sportowo karierę ma Wierzbicki, niesprawdzony jest Grabowski. Jeszcze z ciekawych na przyszłość to Jeżewski, Balski i Parzęczewski, ale w tych Panów nie bardzo wierzę. Niestety nadal sporo miejsca zajmują zawodnicy jednak mocno ograniczeni, inwestowanie w Jonaka jest dla mnie kompletnie bezsensu. Galę chętnie obejrzę i liczę na emocjonujące walki i mnie cieszy przesunięcie ciężaru na innych zawodników niż Masternak czy Adamek, tylko może szkoda, że to Jonak xdd.
Thrawn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-18, 00:27   #8 (permalink)
Felietonista

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Darek teraz calkiem serio; byles kiedys na gali boksu?
Całkiem serio byłem, ale co to ma do rzeczy? Uważasz, że bywanie na galach nobilituje i sprawia, że człowiek lepiej zna się na boksie? To jest ciekawe przeżycie emocjonalne, ale obiektywny odbiór walki bokserskiej jest lepszy przed telewizorem.

stare 11-09-18, 02:05   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

No bo GGG-Canelo powinny byc co tydzien, na kazdej gali w Rybniku, Włoszczowej czy Radomiu. Przepraszam jak nie wspomnialem o innych metropoliach.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-18, 07:07   #10 (permalink)
Felietonista

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
No bo GGG-Canelo powinny byc co tydzien, na kazdej gali w Rybniku, Włoszczowej czy Radomiu. Przepraszam jak nie wspomnialem o innych metropoliach.
Uważam, że dobrze działający promotor mający powiązania z telewizją spokojnie mógłby zorganizować w Polsce 3-4 gale rocznie na poziomie ostatniego PBN i dobrze na nich zarobić. Obecność 2 Polaków w nowej edycji WBSS w cruiser to była super możliwość do zorganizowania takiej gali, bo kolejna taka okazja może się długo nie powtórzyć. No, ale może nasi promotorzy działają w tej dziedzinie, tylko skromność nie pozwala im ujawniać swych planów. Być może Borek i Wasilewski zorganizują półfinały, a Najman finał.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania