boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-08-18, 01:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 602 razy w 110 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 47
Domyślnie O'Sullivan: zmiotę Lemieux z ringu 15 września. Potem GGG albo Canelo

Poznaliśmy undercard Giennadija Gołowkina i Canelo Alvareza, których głównym wsparciem 15 września w Las Vegas będzie pojedynek Davida Lemieux (39-4, 33 KO) z Garym O'Sullivanem (28-2, 20 KO). Dwóch twardych, agresywnych pięściarzy wagi średniej nastawia się na ringową wojnę i liczy, że kolejne starcie stoczy ze zwycięzcą głównego wydarzenia wieczoru.

- Ta walka to kolejny krok do spełnienia ambicji zdobycia tytułu mistrza świata i zapewnienia dobrego życia mojej rodzinie. David Lemieux jest tylko obiektem stojącym na mojej drodze i zamierzam go z niej zmieść. Pójdę z nim na wojnę, a potem chcę GGG albo Canelo. Nieważne, który to będzie - powiedział O'Sullivan.

- Bardzo się cieszę, że powalczę ze Spikiem O'Sullivanem. Mam niezałatwione sprawy w limicie 160 funtów. Spike to pięściarz lubiący akcję, tak jak ja. To twardziel, który wychodzi do ringu na bójkę. Chcę ukraść show 15 września
- zapowiada Lemieux.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-08-18, 18:02   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To może być coś w stylu Lemieux ze Stevensem. Nie wiadomo tylko, czy Kanadyjczyk bedzie w optymalnej dyspozycji.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-08-18, 22:21   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
To może być coś w stylu Lemieux ze Stevensem. Nie wiadomo tylko, czy Kanadyjczyk bedzie w optymalnej dyspozycji.
Właśnie wydaje mi się, że niestety Lemju już wyraźnie na równi pochyłej...
Nowy na bloku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-08-18, 19:04   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nowy na bloku Zobacz post
Właśnie wydaje mi się, że niestety Lemju już wyraźnie na równi pochyłej...
Wiesz, nawet nie to jest największym problemem. Mam duże obawy, że po Saundersie w Lemieux mógł zgasnąć już ten ogień. Męczarnie z wagą plus ośmieszenie mogły zostawić trwały ślad. Oby nie, bo szkoda byłoby gdyby tak efektownie walczący zawodnik miał robić to już tylko z rutyny.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-08-18, 21:41   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Wiesz, nawet nie to jest największym problemem. Mam duże obawy, że po Saundersie w Lemieux mógł zgasnąć już ten ogień. Męczarnie z wagą plus ośmieszenie mogły zostawić trwały ślad. Oby nie, bo szkoda byłoby gdyby tak efektownie walczący zawodnik miał robić to już tylko z rutyny.
No właśnie, niezły walczak strasznie go lubię, ale po ostatniej walce ,a nie pierwszej grubo przegranej ,to już może nie być to....
noileszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-08-18, 23:10   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Sulivana z Lemie bym obejrzał, gwarantowane młoty iwg mnie brytol miałby spore szanse
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania