boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-08-18, 15:19   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 30 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Browne: Whyte robi postępy, byłby teraz groźnym rywalem dla AJ-a

Po brutalnej porażce z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO) w marcu tego roku Lucas Browne (25-1, 22 KO) wypadł z czołówki wagi ciężkiej. Pięściarz wraca na ring 28 września walką ze znanym journeymanem, Juliusem Longiem. W rozmowie z amerykańskim portalem Worlboxingnews "Big Daddy" przyznał, że nie był dobrze przygotowany na walkę z "The Body Snatcherem", z którym przegrał przez nokaut w 6. rundzie.

39-latek uważa ponadto, że Whyte z walki na walkę robi postępy i może teraz stworzyć realne zagrożenie dla Anthony'ego Joshui (21-0, 20 KO). Browne wyraził ponadto chęć na ringowe spotkanie z ostatnią ofiarą Whyte'a, Josephem Parkerem (24-2, 18 KO).

Musiałem przyjąć tamtą porażkę. To była moja wina, że nie przygotowałem się właściwie i nie byłem gotowy. Nikogo innego nie mogę obarczać winą. To trzeba oddać Dillianowi, był w świetnej dyspozycji. Nie widziałem jeszcze jego całej walki z Parkerem, ale widziałem urywki i zauważyłem, że Whyte walczy lepiej. Na pewno nie było tam remisu. To obecnie jeden z lepszych pięściarzy na świecie, a ja bardzo chciałbym się zmierzyć z Parkerem. Sądzę, że dzięki swojej postawie Whyte wywalczył sobie walkę z Anthonym Joshuą. Jeśli wyjdzie w takiej formie, w jakiej był w starciu ze mną, to będzie wyglądał o niebo lepiej niż za pierwszym razem z AJ-em – ocenił "Big Daddy".

Źródło: Worldboxingnews

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 15:27   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak to po jednym, potężnym ciosie może się zmienić optyka patrzenia... Ale fakt. Whyte się zmienił, AJ również się zmienił i sądzę, że ciężej byłoby teraz mistrzowi olimpijskiemu o nokaut ale i też raczej Whyte nie miałby okazji go tak trafić, jak wtedy...
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 15:50   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

"nie widziałem całej walki" ale "na pewno nie było tam remisu". Logic.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania