boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-08-18, 18:47   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie Canelo przed rewanżem z Gołowkinem: od pierwszej rundy zacznę pracować na nokaut

Canelo Alvarez (49-1-2, 34 KO) zamierza od pierwszej rundy rewanżowej walki z Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO) zadawać Kazachowi ból i pracować na zwycięstwo przez nokaut. "GGG" w walce z Meksykaninem położy na szali pasy WBA, WBC i IBO wagi średniej, a wszystko odbędzie się 15 września w Las Vegas.

- Od pierwszej rundy zacznę pracować nad nokautem. On często mówił, że nie robi tego wszystkiego dla pieniędzy, a interesuje go tylko boks, sport. Ci, którzy najczęściej mówią, że nie walczą dla pieniędzy, robią to właśnie dla pieniędzy. Nie przeszkadza mi to, co oni o mnie mówią. On zawsze będzie miał wątpliwości co do tego, czy jestem "czysty". Komisja w Nevadzie wie, że nie zrobiłem tego celowo, a ja sam wiem, że muszę przestrzegać zasad. Gołowkin i jego team zawsze będą przeciwko mnie. Nie interesują mnie ich słowa - powiedział Canelo.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-18, 19:43   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie zaczniesz.
LegiaPany jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-18, 20:17   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Od pierwszej rundy do trzeciej, a potem ??

on ma argumenty czysto bokerskie aby narobić gołowkinowi kwasu, ale jego kondycja to duży znak zapytania.
asuser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 11:42   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak już wcześniej pisałem wygrana Canelo "jeśli wygra"będzie zawsze dyskusyjna jak wygra na punkty to podniesie się larum że wałek a jak wygra przed czasem to będzie krzyk że nakoksowany
ZYGA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 12:12   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał ZYGA Zobacz post
Jak już wcześniej pisałem wygrana Canelo "jeśli wygra"będzie zawsze dyskusyjna jak wygra na punkty to podniesie się larum że wałek a jak wygra przed czasem to będzie krzyk że nakoksowany
absolutna zgoda. dodam jeszcze, że Gołowkina złapał wiek to kolejny argument. cóż ten rewanż jest zatruty w zarodku. cokolwiek zrobi Canelo będzie źle. Gołowkin jest faworytem tłumu natomiast Canelo jest tym czarnym charakterem. ale sami sobie troche na to zapracowali. de la hoya pod względem pijarowskim jest po prostu słabym promotorem. jest nastawiony na robienie hajsu nie zważając, że reputacja jego zawodnika może przy tym cierpieć.
asuser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania