boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-08-18, 19:31   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Shavers: zawsze chciałem walk z Frazierem i Foremanem

Earnie Shavers boksował zawodowo w latach 1969-1995, czyli w erze wielkich postaci "królewskiej" dywizji, takich jak Ken Norton, Larry Holmes, Muhammad Ali, Joe Frazier czy George Foreman. "Black Destroyer" nigdy nie miał okazji mierzyć się ze "Smokin' Joe" i "Big George'em", czego do dzisiaj żałuje. Z drugiej jednak strony Shavers docenia to, co osiągnął i jest dumny ze swojej kariery.

- W tamtej erze mieliśmy kilku wielkich bokserów. Holmes, Norton, Ali i wielu innych. Mogłeś nie być mistrzem, ale walcząc w takich czasach byłeś w stanie wyrobić sobie nazwisko. Ludzie do dziś pamiętają jak walczyłem i kim jestem. Walczyłem praktycznie ze wszystkimi najlepszymi w tamtych czasach, oprócz Fraziera i Foremana. Powiedziałem kiedyś Frazierowi, że w sumie dobrze, że nie walczyliśmy ze sobą, bo jestem z Alabamy, a on był z Południowej Karoliny (śmiech). Foreman zaś powiedział mi kiedyś, że cieszy się, że nie dążył do walki ze mną, bo słyszał od Archiego Moore'a, że biję bardzo mocno i jestem zły - "Archie kazał mi zostawić cię w spokoju. I wiesz co? Cieszę się, że go posłuchałem" (śmiech). Myślę, że mógłbym wygrać z jednym i drugim. Byłem nie tylko duży, ale też bardzo mocno biłem. Miałem jednak wspaniałą karierę, cieszę się, że walczyłem z tymi, z którymi walczyłem. I dobrze mi to wychodziło - powiedział 72-letni Amerykanin.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 09:30   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Oglądałem większość Jego walk na Youtube. Fajnie się Go oglądało. Erniemu najbliżej było do obecnego Dilliana Whitea. Lubię wracać do walk z lat 60 i 70
Bysiorek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-18, 10:02   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Gosc mial torpede w łapie. Bił cholernie mocno. Przez ograniczenia techniczne(choc zly nie byl) i troche fizyczne nie byl w stanie wspiac sie na najwyzszy level.

https://youtu.be/XoGTufCNN7o?t=3

Nigdy sie nie dowiem jak Holmes po tym wstal i wygral walke...
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania