boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-18, 22:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie BJ Flores i Trevor Bryan o pas WBA Interim!

Kilka dni temu donosiliśmy, że Trevor Bryan (19-0, 13 KO) 11 sierpnia stanie w szranki z BJ Floresem (34-3-1, 21 KO) w eliminatorze WBA w wadze ciężkiej. Federacja ostatecznie postanowiła nie bawić się w żadne eliminacje i uczyniła to marne zestawienie walką mistrzowską! Tak więc w stawce sobotniego pojedynku znajdzie się wakujący pas WBA Interim wagi ciężkiej.

Tym samym World Boxing Association dała nam kolejny powód, by w żadnym wypadku nie traktować jej poważnie.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 22:30   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To jest chore ... Mogli dac ten pasek w stawke 3 walki Byrana z Soto...
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 22:40   #3 (permalink)
Felietonista

Nominowany 144 razy w 37 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 8
Domyślnie

To jest prawdziwy skandal, zwłaszcza ze względu na Floresa. Ten facet to bardziej gawędziarz i celebryta, niż bokser. Po ciężkim łomocie z rąk Tony'ego Bellew przeszedł sobie taki pajac do ciężkiej, pokonał 2 bumów w salce w swoim mieście i teraz dostaje "title shota". Na dodatek walczy znowu "u siebie" i pewnie będzie miał za sobą sędziów. Nie wiem, ile wart jest Bryan, ale mam nadzieję, że wygra przed czasem. Tak czy owak, chyba będziemy mieli najsłabszego "mistrza świata wagi ciężkiej" w dziejach zawodowego boksu.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 06:27   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
To jest prawdziwy skandal, zwłaszcza ze względu na Floresa. Ten facet to bardziej gawędziarz i celebryta, niż bokser. Po ciężkim łomocie z rąk Tony'ego Bellew przeszedł sobie taki pajac do ciężkiej, pokonał 2 bumów w salce w swoim mieście i teraz dostaje "title shota". Na dodatek walczy znowu "u siebie" i pewnie będzie miał za sobą sędziów. Nie wiem, ile wart jest Bryan, ale mam nadzieję, że wygra przed czasem. Tak czy owak, chyba będziemy mieli najsłabszego "mistrza świata wagi ciężkiej" w dziejach zawodowego boksu.
Spokojnie Nikt tego jako mistrza - poza Mendozą - traktowal nie bedzie.. Ten pasek to jakas piata woda po kisielu.. Fanaberie i dodatkowy biznes przekupnej jak khm federacji.. Tyle.

stare 10-08-18, 06:33   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Żenada. To nawet jak na eliminator było mega słabe zestawienie. I po kiego c.... organizują walkę o pasiec tymczasowy mając już super mistrza i śmiesznego regularnego mistrza, który niedługo wyjdzie do obrony z niewalczącym od wielu lat Fresem? Ja rozumiem opłaty na rzecz federacji, ale to już jest na poniżej krytyki.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 08:09   #6 (permalink)
Felietonista

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Spokojnie Nikt tego jako mistrza - poza Mendozą - traktowal nie bedzie.
Nikt z tych, co się na boksie znają i śledzą wydarzenia. Ale dla statystycznego Kowalskiego (Smitha, Schmidta itp) to będzie mistrz świata wagi ciężkiej. Teraz i na wieki wieków amen.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...xing_champions

Jest w Wikipedii "heavyweight champion" Manuel Charr, to będzie i "heavyweight champion" BJ Flores. WBA sprzedaje poczesne miejsca w historii ludzkości.

stare 10-08-18, 08:51   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Nikt z tych, co się na boksie znają i śledzą wydarzenia. Ale dla statystycznego Kowalskiego (Smitha, Schmidta itp) to będzie mistrz świata wagi ciężkiej. Teraz i na wieki wieków amen.

Jest w Wikipedii "heavyweight champion" Manuel Charr, to będzie i "heavyweight champion" BJ Flores. WBA sprzedaje poczesne miejsca w historii ludzkości.
Tez mnie to brzydzi. Ale nic na to poradzic nie mozna. Nie ma jednej glownej instytucji,ktora by tym zarzadzala i pilnowala zacnego statusu mistrzowskiego.. Wiec uprawiaja samowolke. W wikipedii to i ja moge wpisac,ze jestem MŚ Inne federacje,szanujacy sie eksperci,kibice,portale itp. nie wzgledniają tych multimiSZCZów..To jest wewnetrzna produkcja masowa w WBA.. Na poczet zarobkow. King jest u nich klientem bardzo czestym,wiec sprawadza sie porzekadlo "Klient nasz Pan"

stare 10-08-18, 09:07   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Kurde, ale nie jestem na bieżąco, myślałem, że ten Flores to od paru lat nie walczy.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 09:29   #9 (permalink)
Felietonista

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Tez mnie to brzydzi. Ale nic na to poradzic nie mozna. Nie ma jednej glownej instytucji,ktora by tym zarzadzala i pilnowala zacnego statusu mistrzowskiego.. Wiec uprawiaja samowolke. W wikipedii to i ja moge wpisac,ze jestem MŚ Inne federacje,szanujacy sie eksperci,kibice,portale itp. nie wzgledniają tych multimiSZCZów..To jest wewnetrzna produkcja masowa w WBA.. Na poczet zarobkow. King jest u nich klientem bardzo czestym,wiec sprawadza sie porzekadlo "Klient nasz Pan"
Każdy może wpisać głupoty do Wikipedii, ale zaraz zostaną usunięte. Angielskojęzyczna Wikipedia to w tej chwili instytucja z ogromnym autorytetem, na którą codziennie gdzieś na świecie powołują się miliony ludzi niczym na Biblię lub Koran. Jak coś zostanie w niej zapisane i przetrwa z 5 lat, to już tam pozostanie na zawsze. A z kolei WBA to najstarsza istniejąca światowa federacja boksu zawodowego, więc ich pasy "mają swoją wagę". Za 100 lat ludzie będą wertować listę championów wagi ciężkiej i mistrz będzie dla nich mistrzem. Charr i Flores (lub Bryan) będą odbierani na równi z Alim, Tysonem i Kliczkami, bo nikt się nie będzie wgryzał w szczegóły, tak jak dzisiaj nikogo nie obchodzi, czy Corbett był lepszym bokserem od Fitzsimmonsa. To co robi WBA przypomina mi średniowieczne sprzedawanie odpustów przez papieży.

stare 10-08-18, 10:24   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:

No tak, ale Ortiza, który też miał WBA interim jak widzisz tam nie ma. Podobnie w innych wagach posiadacze paska interim nie są tam w tych tabelkach uwzględnieni.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania