boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-18, 21:20   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A kogo jeszcze znokautował Molina? Rasa Thompsona (0-7) w 2007 roku i Clintona Bondsa (5-15) w 2009... to mimo wszystko o czymś świadczy. Adamek to nie jest jakiś wirtuoz defensywy, żeby go Miller niczym nie złapał przez 12 rund, a jak złapie to przyspieszy i będzie po ptakach. Nie wiem z kim w HW dawałbym szanse Adamkowi, może z Huckiem? Ale Miller wybitnie tu nie pasuje, on go po prostu zajedzie. I jeszcze ten przeskok, po przeciwnikach w ostatnich latach: Saleta, Molina, Haumono, Kassi, Abell - nagle Miller.

boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 21:47   #12 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Nie ma czegoś takiego jak lucky punch...
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 22:27   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawajmoze Zobacz post
Nie czaję czemu dajecie tutaj cytaty, które nie maja nic wspolnego z prawda. To nie Curren chciał 3 godzin, tylko Borek dał mu mniej wiecej tyle. a Gus oddzwonił po godzinie, ze biora ta walke.
Nie czaję czemu zakładasz tutaj konto i się kompromitujesz. Łap linka, przewiń do 37:15 i zastanów się trochę na drugi raz...

https://soundcloud.com/weszlofm/cios...osek-bartosiak
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 22:27   #14 (permalink)
Felietonista

Nominowany 183 razy w 46 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał boks i czil Zobacz post
A kogo jeszcze znokautował Molina? Rasa Thompsona (0-7) w 2007 roku i Clintona Bondsa (5-15) w 2009... to mimo wszystko o czymś świadczy. Adamek to nie jest jakiś wirtuoz defensywy, żeby go Miller niczym nie złapał przez 12 rund, a jak złapie to przyspieszy i będzie po ptakach. Nie wiem z kim w HW dawałbym szanse Adamkowi, może z Huckiem? Ale Miller wybitnie tu nie pasuje, on go po prostu zajedzie. I jeszcze ten przeskok, po przeciwnikach w ostatnich latach: Saleta, Molina, Haumono, Kassi, Abell - nagle Miller.
Widzę, że różnicujesz KO i TKO. Niesłusznie, bo bywa że TKO to bardzo ciężki nokaut, a sędzia nie liczy, bo śpieszy się z reanimacją. Molina na pewno waciakiem nie jest, bo zachwiał nawet Wilderem. W porównaniu do Millera Adamek jest wirtuozem zarówno ofensywy, jak i defensywy. Miller to ewenement w świecie bokserskim i trudno przewidzieć, co z niego wyrośnie. Takiego spaślaka w czołówce HW jeszcze w historii boksu nie było. Być może jest zwiastunem radykalnej zmiany gabarytów w wadze ciężkiej, ale może też okazać się papierowym tygrysem, który nagle polegnie w starciu z kimś dużo lżejszym, ale znacznie szybszym i dużo lepiej wyszkolonym. Bardziej przy tym mam na myśli np. Usyka, niż Adamka. Górala uważałem za boksera schyłkowego bez perspektyw, ale styl jego zwycięstwa nad Abellem zaimponował mi i zachwiał tą oceną. Dobrze przygotowanego i zmotywowanego Adamka stać jeszcze na dobrą walkę.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 07:22   #15 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał boks i czil Zobacz post
I jeszcze ten przeskok, po przeciwnikach w ostatnich latach: Saleta, Molina, Haumono, Kassi, Abell - nagle Miller.
Saleta 47 lat
Molina 33 lata
Huamono 41 lat
Kasi 38 lat
Abell 36 lat.

Kurde jak walczyli w odstepie kilku miesiecy od siebie to nie zwróciłem uwagi że to były walki emerytów.

Ale tak szczerze. Możemy sobie ponarzekać. Wynik też jest znany z góry. Mnie osobiście ta walka też nie kręci. Ale ile tych walk Adamkowi zostało? Może dwie, może trzy. Przy czym to pewnie ostatnia za dobrą kase. Oczywiście na PBN może sie bić do usranej śmierci ku uciesze psychofanów (a Tomasz ma takich sporo) ale im dalej w las tym tym ciemniej bo organizmu nie oszuka a i wypłaty będą słabsze bo ludzie nie będą wiecznie kupować odgrzewanego kotleta.Więc jak ma okazje do zarobku za łomot od MIllera to niech sobie zarabia.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 11:56   #16 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Nie czaję czemu zakładasz tutaj konto i się kompromitujesz. Łap linka, przewiń do 37:15 i zastanów się trochę na drugi raz...

To w takim razie Borek sie kompromituje, nie ja. Bo widziałem wywiad, w którym mówił co innego. I sie nie kompromituje, wiec sie ogarnij człowieku. Widać, ze robicie z tego portalu drugiego orga albo ringpolska. Dramat.
dawajmoze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 12:04   #17 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
To w takim razie Borek sie kompromituje, nie ja
Ale to Ty piszesz, że ja sobie wymyślam cytaty, nie MB.

Cytat:
Widać, ze robicie z tego portalu drugiego orga albo ringpolska. Dramat.
No tak, wchodzisz tu, piszesz, że daję cytaty "które nie maja nic wspolnego z prawda", a jak Ci tłumaczę, który z nas coś sobie wymyśla, to jestem jak org i ringpolska. Nie daj Bóg.

Pozdrawiam.

stare 10-08-18, 12:10   #18 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:

Cytat:
Ale to Ty piszesz, że ja sobie wymyślam cytaty, nie MB.

No tak, wchodzisz tu, piszesz, że daję cytaty "które nie maja nic wspolnego z prawda", a jak Ci tłumaczę, który z nas coś sobie wymyśla, to jestem jak org i ringpolska. Nie daj Bóg.

Pozdrawiam.
Oczywiście, bo zamiast zapytać skąd mam info, że co innego MB mówił, to lepiej napisać "kompromitacja" "po to załozyles konto". Własnie to jest toksyczne podejście. Po prostu z automatu cokolwiek ma w nazwie "weszło" nie traktuje poważnie. Mój błąd. Owszem. Ale myslisz, ze jestes nieomylny i to wspolny mianownik z tamtymi portalami.
dawajmoze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-18, 12:13   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Jestem omylny, jak najbardziej. Natomiast jeżeli widzę, że w pierwszym poście tutaj zarzucasz mi, że sobie wymyśliłem cytat, to nie dziw się mojej reakcji. Teraz już rozumiem, że przeczytałeś to w innym miejscu i nie mam pretensji. Peace.

A co do moich pomyłek, to wyobraź sobie, że swego czasu wrzuciłem tu fejkowe zdjęcie kontuzjowanej ręki Rigondeaux - całkowicie poważnie sugerując czytelnikom, że to naprawdę dłoń Kubańczyka Umiem śmiać się z siebie
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania