boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-08-18, 23:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie Monroe Jr, Truax, Clark i Ajagba wracają 24 sierpnia

Poznaliśmy niemal wszystkie zestawienia planowanej na 24 sierpnia gali boksu zawodowego w Minneapolis. Poniżej przedstawiamy najciekawsze pary tej imprezy.

Były pretendent do pasów w wadze średniej Willie Monroe Jr (22-3, 6 KO) skrzyżuje pięści z Immanuwelem Aleemem (18-1-1, 11 KO).

Jamontay Clark (13-0, 7 KO), prospekt z wagi junior średniej, zmierzy się z Jeisonem Rosario (15-1-1, 11 KO).

Były mistrz z limitu do 168 funtów, Caleb Truax (29-4-2, 18 KO), sprawdzi się z Fabiano Peną (15-10-1, 11 KO).

Ponadto 24 sierpnia kolejny pojedynek stoczy obiecujący prospekt z wagi ciężkiej, Efe Ajagba (5-0, 5 KO) . Jego rywal nie jest jeszcze znany.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 10:37   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie

Monroe - Aleem? Willie jest niezły, ma nad IA przewagę warunków, którą potrafi wykorzystywać, co pokazywał w przeszłości. Aleem z Chytrowem wypadł znakomicie, ale już zdecydowanie więcej oczekiwałem od niego w walce z Centeno. Wydawało mi się, że jego agresywny styl będzie sporym utrapieniem dla Hugo. W sumie nie tak bardzo dawno Aleem walczył już z większym rywalem, Demondem Nicholsonem. Ustępował tam nie tylko wzrostem i zasięgiem, ale i wyraźnie siłą fizyczną. Poradził sobie jednak nieźle, przybrał na dystansie 10. rund kilka ringowych ról i po niezłym boju zremisował z niepokonanym wówczas Nicholsonem, ostatnim rywalem Jesse Harta. Mimo wszystko faworyta widzę w Monroe, choć nie zaimponował mi niczym od walki z Verą.

Clark - Rosario

Clark to chyba ostatni prospekt z 154lbs, którego nie widziałem w akcji ani razu, chyba że nie pamiętam. Widziałem natomiast w akcji Rosario - w walkach z Gallimorem i w tej ostatniej, z DeLoachem - swego czasu uważanym za jakiś tam talent.

Rosario nie powinien stanowić wielkiego wyzwania dla Clarka, jeżeli to naprawdę obiecujący, utalentowany prospekt. Jeison z DeLoachem nastawiony był na pojedynczy, mocny cios, przegrzał pierwszą połowę walki. Odwrócił losy pojedynku w drugiej połowie dystansu, gdzie posyłał rywala na deski i przejął inicjatywę. DeLoach nie ma serca do walki, jest do tego wybitnie rozkojarzony w ringu i nie pierwszy raz za to zapłacił. Rosario wygrał, ale nie jest to materiał, moim zdaniem, na sprawienie kolejnej niespodzianki. Bije dość sygnalizowane ciosy, nie ma szybkich rąk. Ale jak mówię, nie znam Clarka, więc nie wiem, czego się spodziewać.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania