boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-08-18, 20:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 6 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Oficjalnie: Jayson Velez - Orlando Cruz 22 września w Portoryko

22 września w Portoryko dojdzie do ciekawej rywalizacji w szerokiej czołówce wagi piórkowej. Uważany kiedyś za duży talent tamtejszego boksu Jayson Velez (26-5-1, 18 KO) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego, Orlando Cruzem (25-6-2, 13 KO).

- To będzie kolejny bardzo ważny krok w mojej karierze, bowiem lubię wielkie wyzwania. Orlando Cruz na pewno pokaże, że wciąż potrafi boksować i jestem pewien, że 22 września da z siebie wszystko. My natomiast chcemy wykorzystać ten pojedynek, żebym w przyszłości zawalczył jeszcze o tytuł mistrza. Dużo nauczyłem się w ostatnich walkach z Juanem Manuelem Lopezem i Ryanem Garcią. Dzięki nim stałem się lepszym pięściarzem i jestem przygotowany na Cruza. Jestem przekonany, że szansa na tytuł jest bliższa niż kiedykolwiek. Orlando pewnie będzie dużo uciekał, ale nawet jeśli włoży łyżwy, będę go ścigać. Jayson jest gotowy na polowanie - podzielił się swoim entuzjazmem z kibicami Jayson Velez.

30-letni Portorykańczyk nie zrobił takiej kariery, jakiej oczekiwano. W dwóch ostatnich pojedynkach raz wygrał (z Juanem Manuelem Lopezem) i raz przegrał (z Ryanem Garcią). 29 listopada 2011 roku mierzył się nawet o pas IBF, ale tylko zremisował z Jewgienijem Gradowiczem.

Orlando Cruz nie wygrał trzech ostatnich walk. W ostatniej potyczce pokazał się jednak z dobrej strony, remisując z faworyzowanym Lamontem Roachem Jr.

Źródło: boxingscene.com

Jakub Zegarowski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 17:30   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ostatnio mnoży się tych pasków, dla Cruza też by mogli zrobić. Tęczowe gatki pewnie już się wietrzą.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania