boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-08-18, 18:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 34
Domyślnie Lennox Lewis apeluje do Joshuy: nakaż Hearnowi zorganizowanie walki z Wilderem

Lennox Lewis, były niekwestionowany mistrz świata w wadze ciężkiej, chciałby, aby obecny zunifikowany czempion, Anthony Joshua (21-0, 20 KO), naciskał swojego promotora o walkę z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). "Bronze Bomber" na każdym kroku deklaruje gotowość do walki z Joshuą, jednak ten i jego obóz chyba nie spieszą się na starcie z czempionem WBC.

- Joshua - to ten moment, w którym musisz przejąć kontrolę nad własnym losem. Idź i nakaż Eddiemu Hearnowi zorganizowanie walki z Wilderem. Nie ma żadnych wątpliwości, że Wilder chce tej walki i bardzo chce udowodnić, że jest królem wagi ciężkiej. Deontay wyjaśnił mi wszelkie nieścisłości związane z kontraktem na tę walkę oraz to, że AJ słucha tego, co mówi mu Hearn. Wilder chce tej walki naprawdę bardzo mocno. Ja swego czasu robiłem to samo, naciskałem na promotora, by doszło do walki z Bowe'em, chciałem go do tego zmusić. Joshua musi zrobić to samo. Ja i Oscar De La Hoya byliśmy pierwszymi, którzy brali sprawy w swoje ręce w kwestii kontraktowania walk - stwierdził Lennox Lewis.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 19:25   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nic dodać nic ująć. Wszyscy rozsądni wiedzą przez kogo nie odbyła się walka jesienią. Dla team Joshua Wilder jest ewidentnie nie po drodze i taki mistrz jak Lewis również doskonale o tym wie.
Mam tylko nadzieję że walka odbędzie się na wiosnę nie będzie dalszego uciekania i Deo wyjaśni Angoli w sposób w jaki najlepiej potrafi.
fanatyk987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 20:15   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Tak samo nakazal na Bowe. Mial tyle do gadania, ze mogl sobie co najwyzej gacie obsrac.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 20:24   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Tak samo nakazal na Bowe. Mial tyle do gadania, ze mogl sobie co najwyzej gacie obsrac.
Bowe musiał wyrzucić pas WBC do kosza. Tyson z kolei płacił duże odstępne Lewisowi. Nie ma wątpliwości że Anglik dobrze to rozgrywał.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 20:30   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

A może mnie ktoś olsnic czemu walka Tysona z Lewisem odbyła się na koniec kariery obu, przy takiej przeszłości Żelaznego a nie wcześniej?
Konrad "Budyń" Budynek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 21:11   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Budyn Zobacz post
A może mnie ktoś olsnic czemu walka Tysona z Lewisem odbyła się na koniec kariery obu, przy takiej przeszłości Żelaznego a nie wcześniej?
Miała pierwotnie odbyć się bodajże 1996 ale Tyson wolał lepiej płatny pojedynek z Holym+tamten Evander miał być łatwiejszym rywalem dla Michaela.Jak powyżej już napisał Kubuś,Tyson wypłacił Lewisowi niemałe pieniążki byleby oddalić spotkanie.
Julek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 22:13   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Problem polega na tym ze Joshua tez jej poki co nie chce
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 23:30   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Bowe musiał wyrzucić pas WBC do kosza. Tyson z kolei płacił duże odstępne Lewisowi. Nie ma wątpliwości że Anglik dobrze to rozgrywał.
hehe, jasne...

Bowe wywalil pasek WBC do kosza, bo chcial upokozyc LEnnoxa, ze ten moze teraz sobie ten pas wyjac ze smietnika. Bowe zbieral wielka kase za pojedynki i byl zajebiscie oplacany. Z Lennoxem nie bylo kasy i nikt nie chcial tej walki tak naprawde, bo LEnnox nie sprzedawal sie.

Tyson nie placil odstepnego, bo sie go bal, a Don King zaplacil 4 banki, zeby poczekal na obrone i Lennox przyjal te kase i zgodzil sie poczekac.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 08:37   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Lennox jest chory na Joshue wiec te wypowiedzi mnie nie dziwią..To juz chyba 15 czy 20 tego wlasnie typu - na zdyskredytowanie Antka. Lennox w stosunku do AJ zachowuje sie jak "przyjaciel" ktory cie niby chwali,niby sprzyja,a jednak na kazdym kroku wbija szpile i czeka na twoje podkniecie. Juz widze jakby byl na miejscu Antosia,jakby dawal przy tych dysproporcjach marketingowych 50/50 byle doprowadzic do walki...Niech Deo sie dostosowuje! Ale juz na to uwagi nie zwraca.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania