boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-08-18, 18:10   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Duhaupas: walka Miller - Adamek nie ma sensu

Johann Duhaupas (37-5, 24 KO) dołączył do grona krytyków starcia Jarrella Millera (21-0-1, 18 KO) z Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO). Ostatni rywal Amerykanina uważa, że potyczka "Górala" z "Big Baby" nie ma żadnego sensu.

- Adamek to łatwy rywal dla Millera, wszyscy wiemy, że Jarrell wygra. Miller jest zdecydowanie za duży dla Adamka, między nimi jest zbyt duża różnica wagi. Wyobrażacie sobie, jak wielki będzie się wydawał na tle gościa, który dawniej walczył w półciężkiej? Sam się przekonałem, jak dużą rolę odgrywa w ringu waga Millera, a do tego Adamek nie jest puncherem. Uważam, że ta walka nie ma żadnego sensu, ale oczywiście to będzie dobre dla Millera - dopisać kolejne łatwe zwycięstwo do rekordu. On powinien dać mi rewanż! - powiedział Francuz.

Przypomnijmy, że Miller pokonał Duhaupas na punkty w kwietniu na gali w Nowym Jorku.

Źródło: worldboxingnews.net

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 19:25   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tak Johann, za to twoja walka z Powietkinem w butach do biegania miała sens :D.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 20:20   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale była by sensacja jakby Tomek go ograł na punkty ,może Miller go zlekcewarzy
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 21:04   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ta, ale jakbyś nie chciał rewanżu, to już by był sens? A idż Pan
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 21:18   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
Tak Johann, za to twoja walka z Powietkinem w butach do biegania miała sens :D.
Duhaupas brał walkę z Saszką z biegu,bez przygotowań z prawdziwego zdarzenia a przecież pokazał się z niezłej strony,jak na te okoliczności.Dla mnie to bokser dobry,porównałbym jego wartość sportową do choćby Mavrovica,który najbardziej zasłyną twardą głową którą przez całe dwanaście rund testował sam Lennox Lewis.
Julek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 21:33   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Duhaupas w tej walce jedynie przetrwał, nie wiem czy możemy tu mówić o pozytyw ach, to tak jak zachwycanie się szczęka Wacha po tym jak zbierał od pierwszej do ostatniej rundy z Kliczko.
A już mówienie o rewanżu, to miałoby sens przy walce bliskiej remisu, lub jakimś niespodziewanym dramatycznym zwrocie akcji.
Zaryzykuje, że niezależnie od wyniku Tomek pozostawi po sobie lepsze wrażenie. Bo on będzie próbował to wygrać.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 08:17   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
Duhaupas w tej walce jedynie przetrwał, nie wiem czy możemy tu mówić o pozytyw ach, to tak jak zachwycanie się szczęka Wacha po tym jak zbierał od pierwszej do ostatniej rundy z Kliczko.
A już mówienie o rewanżu, to miałoby sens przy walce bliskiej remisu, lub jakimś niespodziewanym dramatycznym zwrocie akcji.
Zaryzykuje, że niezależnie od wyniku Tomek pozostawi po sobie lepsze wrażenie. Bo on będzie próbował to wygrać.
Jednym słowem gość walczył tak jak brzmi jego nazwisko po polsku a zatem branie pod uwage jego zdania nie ma sensu
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 09:46   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Julek Zobacz post
Duhaupas brał walkę z Saszką z biegu,bez przygotowań z prawdziwego zdarzenia a przecież pokazał się z niezłej strony,jak na te okoliczności.Dla mnie to bokser dobry,porównałbym jego wartość sportową do choćby Mavrovica,który najbardziej zasłyną twardą głową którą przez całe dwanaście rund testował sam Lennox Lewis.
Mavrovic był dużo lepszym pięściarzem od Duhaupasa, trzeba wziąć pod uwagę jak wielka była przewaga fizyczna Lewisa (w 98' szczytowego), a jak bardzo Lennox męczył się ze Zlejko. Zawsze było mi żal tego pięściarza, bo zakończył karierę chyba ze względu na zdrowie (jakaś choroba, przez którą tracił straszliwie na wadze). Pamiętam jaki byłem wkur@#$! gdy nasz Saleta dostał od Mavrovica bęcki, po knockdownie podnosił się na 9,5, a potem utrzymywał, że sędzia za szybko ogłosił nokaut
Turu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-18, 17:05   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Julek Zobacz post
Duhaupas nie brał walki z biegu. Piszę to już trzeci raz. Chłopaki z Rosji czuli co się kroi i Francuz dostał cynk na kilka tygodni przed walką. I był w treningu.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania