boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-08-18, 11:21   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 430 razy w 125 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Kownacki o wadze, walce z Martinem, pojedynku o pas mistrzowski

- Niepokonany Adam Kownacki już 8 września w Barclays Center na Brooklynie zmierzy się z byłym mistrzem świata Charlesem Martinem. Adam wierzy, że zwycięstwo w dobrym stylu pozwoli mu na walkę z Wilderem - "Pokażę, że Polak potrafi, to nam się należy!". Zapraszam do oglądania! - tymi słowami Andrzej Kostyra zaprasza do obejrzenia kolejnego odcinka swojego vloga, który premierę miał przed tygodniem.

Źródło: KOstyra SE

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-18, 15:13   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie wiem ale jakoś tego nie widzę,no chyba,że Martin wskoczy z bajzla prosto na ring.Do tego wypowiedzi trenera Adama niepokoją.Facet gada,że to jest boks i przyjmować trzeba.Kiladze czy nie,ciosy sie odkładają i facet chyba o tym wiedzieć powinien lepiej niż ktokolwiek inny.Nie wiem czy Martin będzie w stanie przed czasem zakończyć tę walkę ale wygrana na punkty to najbardziej prawdopodobny scenariusz dla mnie,choć z całego serca będę trzymał za Adama.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-18, 16:50   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

250 funtów chce ważyć w walce z Martinem? Dodatkowa tkanka tłuszczowa chyba nie pomaga w wadze ciężkiej. Wystarczy porównać walki Adama ze Szpilką i tą z Tufte. Opasły zawodnik jest bardziej ograniczony ruchowo pod kątem zadawania ciosów, pod kątem wchodzenia w półdystans, szybkość i dynamika spada itd. Martin nie wyjdzie się przepychać z Kownackim, będzie boksował z dystansu, kontrował ataki Adama silnymi ciosami. Według mnie dodatkowe kilogramy tłuszczu Kownackiego ułatwią taktykę Martinowi.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-18, 18:00   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
250 funtów chce ważyć w walce z Martinem? Dodatkowa tkanka tłuszczowa chyba nie pomaga w wadze ciężkiej. Wystarczy porównać walki Adama ze Szpilką i tą z Tufte. Opasły zawodnik jest bardziej ograniczony ruchowo pod kątem zadawania ciosów, pod kątem wchodzenia w półdystans, szybkość i dynamika spada itd. Martin nie wyjdzie się przepychać z Kownackim, będzie boksował z dystansu, kontrował ataki Adama silnymi ciosami. Według mnie dodatkowe kilogramy tłuszczu Kownackiego ułatwią taktykę Martinowi.
Zgadza się. Nie wiem czy Kownackiemu ktoś podpowiada, czy sam wpada na takie pomysły. A może to po prostu pretekst żeby poluzować reżim.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-18, 18:48   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Czy przed walką z Kiladze nie było tego samego gadania? Będzie KO ale na Martinie
wasylo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-18, 19:03   #6 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał wasylo2 Zobacz post
Czy przed walką z Kiladze nie było tego samego gadania? Będzie KO ale na Martinie
Pomiędzy Kiladze, a Martinem jest kilka różnic. Martin jest bardziej sprawdzonym zawodnikiem i zecydowanie lepszej klasy niż Kiladze. Do walki z Kiladze, Kownacki wychodził w roli faworyta, teraz zdecydowanym faworytem jest Martin. W oczach świata, to kolejna walka dla Martina w drodze o wyższe cele w boksie. W Polsce Adam jest nadzieją polskiej wagi ciężkiej i chyba trochę przesadza się właśnie z takimi ocenami, jakoby walka z Martinem miałaby być dla Kownackiego niemal walką na przetarcie. Patrząc na styl boksownia Martina, wydaje mi się, że styl Adama jest wymarzony dla Amerykanina, a dodatkowe kilogramy Adama, ułatwią pojedynek Martinowi.

stare 08-08-18, 06:41   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Mnie też martwi ta planowana waga Adama, ale liczę że może wie co robi.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 10:20   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Pomiędzy Kiladze, a Martinem jest kilka różnic. Martin jest bardziej sprawdzonym zawodnikiem i zecydowanie lepszej klasy niż Kiladze. Do walki z Kiladze, Kownacki wychodził w roli faworyta, teraz zdecydowanym faworytem jest Martin. W oczach świata, to kolejna walka dla Martina w drodze o wyższe cele w boksie. W Polsce Adam jest nadzieją polskiej wagi ciężkiej i chyba trochę przesadza się właśnie z takimi ocenami, jakoby walka z Martinem miałaby być dla Kownackiego niemal walką na przetarcie. Patrząc na styl boksownia Martina, wydaje mi się, że styl Adama jest wymarzony dla Amerykanina, a dodatkowe kilogramy Adama, ułatwią pojedynek Martinowi.
candrew jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 11:25   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

A zdaniem Przemysława Garncarczyka buki się znają na rzeczy.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-08-18, 14:21   #10 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

To nieźle, bo z racji stylów i klasy sportowej Martin wydaje się faworytem, do tego siła fizyczna, mocny cios i warunki fizyczne. Dla mnie, zdecydowanym faworytem w tej walce jest Amerykanin. Nie wiedziałem, że u bukmacherów faworytem jest Adam, a przynajmniej u tego, którego zacytował candrew.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania