boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Świetny pokaz boksu Katie Taylor, pewne zwycięstwo przed czasem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/52749-aswietny-pokaz-boksu-katie-taylor-pewne-zwyciae-stwo-przed-czasem.html)

Przemysław Wałowski 28-07-18 21:29

Świetny pokaz boksu Katie Taylor, pewne zwycięstwo przed czasem
 

Pasów IBF i WBA wagi lekkiej w widowiskowy sposób obroniła Katie Taylor (10-0, 5 KO). Irlandka pokonała Kimberly Connor (13-4-2, 5 KO) przez TKO w 3. rundzie, pokazując swoje świetne wyszkolenie techniczne.

Connor wywierała delikatny pressing, jednak Taylor umiejętnie schodziła z linii ciosu, odchodziła od uderzeń rywalki, a następnie błyskawicznie wchodziła w półdystans, gdzie zadawała bardzo szybkie kombinacje. Amerykanka trafiła czysto mistrzynię lewym prostym, choć sama przyjmowała znacznie więcej uderzeń Taylor. Irlandka biła lewym sierpowym i nie dawała sobie zrobić krzywdy w półdystansie, umiejętnie wyłapując ciosy Connor na rękawice. Mimo wyraźnej przewagi w 2. rundzie pod okiem Taylor pojawiła się opuchlizna, co mogło świadczyć o sile ciosów Amerykanki, która i tak nie trafiała często.

Taylor kontynuowała szybkie i przemyślane kontry w 3. rundzie, a na mniej więcej 40 sekund przed końcem rundy Connor zachwiała się po jednym z celnych ciosów. Irlandka nie przepuściła takiej okazji, ruszając do agresywnej ofensywy, a po kolejnych celnych sierpowych i zachwianiu się Amerykanki sędzia słusznie przerwał pojedynek.

Kolejną walkę Taylor stoczy 6 października w Chicago, a jej rywalką będzie Cindy Serrano.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.