boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Dillian Whyte: Tony Bellew i Aleksander Powietkin to tchórze (http://www.boxing.pl/forum/newsy/52701-dillian-whyte-tony-bellew-i-aleksander-powietkin-tcha-rze.html)

Andrzej Pastuszek 24-07-18 12:44

Dillian Whyte: Tony Bellew i Aleksander Powietkin to tchórze
 

Dillian Whyte (23-1, 17 KO) jest przykładem zawodnika, który podejmuje wyzwania i nie unika trudnych pojedynków. Pomimo, że jest bardzo bliski walki o mistrzowski tytuł, to jednak podjął ryzykowną walkę z Josephem Parkerem. W nadchodzącą sobotę w Londynie Dillian może zaprzepaścić swoje wysokie miejsce w rankingach, ale nie wahał się ani chwili. Pięściarz z Brixton wymienia jednak zawodników, którzy mają zupełnie inne podejście do sportu. To Tony Bellew i Aleksander Powietkin.

- Wszyscy wiedzą, że wyszedłbym do walki z Tonym Bellew każdego dnia tygodnia. Nie można powiedzieć tego o nim. Nic do niego nie mam, ale jeśli chce walczyć w wadze ciężkiej, to musi walczyć z prawdziwymi zawodnikami tej kategorii. On z niektórymi nie chce - powiedział Whyte.

- Aleksander Powietkin potrafi rywalizować na najwyższym poziomie, ale też jest tchórzem. Po znokautowaniu Davida Price'a dostał od nas ofertę i przyjął ją. Dwa tygodnie później się wycofał z tej walki. Chciałem pomścić Price'a, który sam był blisko znokautowania Powietkina - tłumaczy Dillian.

Źródło: bscene

Szymon Aleksandrowicz 24-07-18 15:08

Jest tchórzem Sasza, bo wziął walkę z AJem zamiast z nim? Oj Dillian.

macius 24-07-18 20:43

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 572915)
Jest tchórzem Sasza, bo wziął walkę z AJem zamiast z nim? Oj Dillian.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Dilliana Sasza będzie tchórzem, bo nie podjął dumnie walki z samym wielmożnym i groźnym nim, zamiast tego kasując finansową życiówkę od AJ'a.

Bellew tchórzem? Powątpiewałbym.

Teraz zaproponować Whytowi walkę z Millerem i jednoczesnie tittleshota z Wilderem.
Jestem przekonany, że Dillian nie poszedłby na łatwiznę, nie okazał się tchórzem jak wspomniany Povietkin i wziął walkę z Big Baby.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.