boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-07-18, 16:22   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Chordale Booker coraz częściej zauważany przez media w USA

Chordale Booker (10-0, 5 KO) chce dołączyć do grona swoich rodaków okupujących najwyższe miejsca w rankingu wagi junior średniej. 27-latek wygrał w tym roku już dwie walki, zaś w roku ubiegłym roku cztery razy opuszczał ring jako zwycięzca.

Mańkut z Brooklynu w młodości handlował narkotykami i cudem uniknął długiej odsiadki. Boks zmienił życie tego boksera. Wprawdzie nie zdołał on zakwalifikować się na Igrzyska Olimpijskie w 2016 roku, jednak zebrał na ringach amatorskich sporo doświadczenia - stoczył 130 walk.

Media w USA coraz częściej zwracają uwagę na tego pięściarza, podkreślając, że daje on bardzo widowiskowe walki. Naszym czytelnikom również polecamy obserwowanie tego boksera.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-18, 16:34   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Widziałem jedną dłuższą walkę Bookera, z Mosheą Aleemem. O której poniżej. Nie wiem, kiedy ten bokser będzie gotowy na większe wyzwania, ale po cichu tak sobie myślę, że jego walka z Castano to byłby prawdziwy hit. Kapitalne zderzenie stylów. Nie wiem też, kto jest promotorem Bookera. Słyszałem o jego powiązaniach z Arumem, ale na stronie Top Rank cisza, a kilka walk stoczył on na PBC.

Booker - Aleem

10-9
10-9
10-9
10-9
9-10
10-9
- - - - -
59-55

Booker jest mocno zbudowany, choć niski jak na obecną 154 lbs. Mańkut z dobrym półdystansem, widać, że liznął trochę szkoły. Na pewno musi wyeliminować to pajacowanie z opuszczonymi rękami, to odsłanianie się w dystansie przeciwnika. Obrona barkiem trochę niedopracowana, zwyczajnie za dużo tutaj przyjął i zbyt lekceważąco podchodził do napływających uderzeń. Booker trochę lepiej czuje się, gdy rywal na niego naciera - kontruje wtedy całymi seriami, ma dość szybkie ręce, choć nie bije jakoś bardzo mocno. Kilka elementów na plus, wyjścia na zewnątrz poprzez piwotowanie po bezpośrednim prawym bardzo ciekawe, eksplozywność, ale musi na pewno nieco zrezygnować z tego taniego efekciarstwa. Pewien potencjał jest.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania