boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-07-18, 08:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie Włodarczyk: mógłbym dziś zakończyć karierę, mam z czego żyć

Finanse Krzysztofa Włodarczyka (55-4-1, 38 KO) często były głównym tematem wywiadów z tym bokserem. Swoje obawy o przyszłość byłego mistrza WBC i IBF wagi cruiser wyrażali ludzie z najbliższego otoczenia "Diablo", jak jego przyjaciele czy promotor. Tymczasem Włodarczyk, dość zaskakująco, oznajmił, że mógłby już dziś skończyć z boksem i miałby za co żyć. Prezentujemy fragment wywiadu, jaki ukazał się na łamach Super Expressu.

Super Express: Wracając do sportu, Andrzej Wasilewski mocno namawia cię na walkę z Arturem Szpilką?

Krzysztof Włodarczyk: Naciskał, ale jestem niezłomny, bo teraz tego nie widzę. Nie pójdę na łeb, na szyję, by zarobić paręset tysięcy złotych. Mam z czego żyć, mogę zakończyć karierę nawet dziś i dam sobie radę.

Ale dojdzie do tej walki?

Dojdzie, ale kiedy to zależy ode mnie. To ja byłem mistrzem świata i on musi uzbroić się w cierpliwość. Mnie się nie spieszy, bo ciąglę dąże do walki o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej.

Jak reagujesz na zaczepki Artura, który pali się do walki z tobą?

Nie reaguję. To co się dzieje w sieci, idzie swoim torem. Ja mam zawodowe plany i będę je realizował. W moim przekonaniu, to zły człowiek i nie tylko ja tak uważam. Powinien złożyć ręce do Boga i zastanowić się nad swoją karierą.

Źródło: Super Express
Zdjęcie: Boxing.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 09:01   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 425 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 35
Domyślnie

Wierzycie, że Diablo jest ustawiony?
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 09:18   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Wierzycie, że Diablo jest ustawiony?
Nie, nawet jak coś przy sobie ma, to przehula to i nic nie będzie miał
Marian Paździoch jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 09:19   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

ani troche, chyba ze za walke z gassijewem chce zyc dostatnio placic alimenty na dwojke dzieci...

1. co najwazniejsze wlodarczyk teraz moze dostac w leb od byle kogo z mlodych i wtedy nie bedzie pareset tysiecy zl, tylko setka moze dwie tyle ze kto uwierzy w jakie kolwiek emocje w walce jak wyjdzie do niej diablo z ciezkim szybkim lotnym nan ogach szpilka?
Juz tyle razu nei sluchal sie promotora ze powinien wyciagnac wnioski...lanie od szpilki za gruba kase teraz nic nie zmieni w jego karierze cruiser, mzoe wrocic i isc dalej
Gienek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 10:59   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Czyli Włodarczyk jest pewny porażki. W innej sytuacji brałby walkę i dziękował serdecznie za kilaset tysięcy a nie wymyślał, że sam zdecyduje kiedy itd. Dziwne, że Wasilewski tak się z nim pieści. Włodarczyk już dawno nie jest sensowną inwestycją, więc albo bierzesz walkę i obaj zarabiamy, albo kończ karierę skoro jesteś ustawiony na emeryturę.
darulka jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 16:32   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Myślę, że to blef, ale odwlekanie walki samo w sobie byłoby ryzykowne. Jeśli miałby wyjść do Szpilki, to jak najszybciej, bo to jego goni metryka, parametry fizyczne, i ryzyko że po porażce ta walk już nie będzie nikogo interesowała. Szpilka jest jaki jest, ale jego ludzie obejrzą tak czy siak. Krzysztof niestety nie rozdaje tutaj kart, nawet jeśli sądzi inaczej, a że sądzi wiadomo choćby po ostatniej rozmowie we vlogu Kostyry.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 17:22   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Te gadki, z których wynika, że Włodarczyk dyktuje warunki i wszystko zależy od jego widzimisię źle wróżą. Doigra się w końcu, bo nawet jeżeli to jest podbijanie stawki, to Szpilce nie włazi się tak na ambicję. Jeszcze skończy się tak, że się pospinają i potem każdy dla zasady nie ustąpi.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 21:27   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Nie moge tego jego "walke o pas", "walke o pas"...... jakis dziennikarz powinien zapytac go "na jakiej podstawie?".
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 21:33   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

jesli masz dwojke dzieciakow z innymi matkami plus nowa to nie mozesz nigdy powiedziec ze jestes ustawiony do konca zycia.
Jedynie na to pytanie potrafia ci odpowiedziec prawnicy tych matek z dziecmi
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-18, 21:49   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Słyszałem, że Oliver McCall mu doradzał w co zainwestowaćw Chicago.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania