boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Winky Wright stawia na Wildera w walce z Joshuą (http://www.boxing.pl/forum/newsy/52546-winky-wright-stawia-na-wildera-w-walce-z-joshuae.html)

Andrzej Pastuszek 09-07-18 20:06

Winky Wright stawia na Wildera w walce z Joshuą
 

Legendarny Winky Wright uważa, że to mistrz WBC Deontay Wilder (40-0, 39 KO) wyszedłby górą z unifikacyjnego starcia wagi ciężkiej z czempionem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). Na razie obozy obu pięściarzy nie mogą się porozumieć, ale wydaje się, że konfrontacja dwóch bombardierów jest nieuchronna.

- Moim zdaniem obaj są dobrymi zawodnikami, ale Wilder jest bardziej atletyczny i trudniejszy do trafienia. Jego prawa ręka jest bardzo niebezpieczna, ale Wilder nie może polegać na niej cały czas. Musi urozmaicać swoje akcje. Joshua potrafi to robić i też bije bardzo mocno, ale zdecydowanie stawiam na Wildera - ocenia Winky.

- To nie potrwa dwanaście rund, chyba że jeden z nich zacząłby uciekać, kiedy zostałby zraniony. Nie wierzę jednak w to. Wilder tego nie zrobi, Joshua też nie, zwłaszcza kiedy widziałem jak walczył z Kliczką. Był w opałach, trochę poruszał się po ringu i zaraz znowu zaczął rzucać swoje bomby. Obaj mogą być zranieni, ale obaj mają wolę, by wstać z desek i wygrać. Teraz muszą pokazać w walce, który z nich jest najlepszy
- uważa Wright.

Źródło: bscene


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.