boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-07-18, 16:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 29 razy w 9 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Trener "GGG" odpowiada obozowi "Canelo": to nie ja jestem osłem, który jadł wołowinę

Pomiędzy zespołami Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) a Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) wielokrotnie dochodziło do spięć. W ostatnim czasie trenujący Kazacha Abel Sanchez nie szczędził słów krytyki "Canelo", który dwukrotnie nie przeszedł testów antydopingowych (w organizmie zawodnika wykryto klenbuterol, który, wg obozu boksera, pochodził ze skażonej wołowiny), przez co nie mógł się odbyć rewanż pomiędzy pięściarzami. Kilka dni temu szkoleniowiec i menadżer Alvareza, Eddie Reynoso, stwierdził, że Sanchez swoimi wypowiedziami próbuje być w centrum uwagi. Na odpowiedź Meksykanina nie musiał długo czekać, co prezentujemy poniżej.

Słuchajcie, w ostatnich 15-20 latach Meksykanie wiedzieli o wołowinie i zawartych w niej związkach chemicznych, po których test antydopingowy wypada pozytywnie. Takie rzeczy się działy w Meksyku: wpadła drużyna piłkarska, dało się złapać kilku bokserów. Trenerzy "Canelo" to z zawodu rzeźnicy. Musiałbyś urwać się z choinki, żeby nie wiedzieć o tym problemie, a ja nie jestem osłem, który zjadł tę wołowinę, ani osłem, który na to pozwolił Alvarezowi – podsumował Sanchez.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 17:55   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Co racja to racja. Rudemu należy się zarówno medialny ch.j w dupe, jak i sportowy. Mam nadzieję, że tym razem GGG skończy przed czasem. Szkoda, że nie ma z nami już Adriana, poużywałby sobie
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 18:09   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mam nadzieję,że GGG w końcu zamknie Claunelo mordę... Gość powinien mieć w rekordzie co najmniej 5 a nawet 7 porażek a traktowany jest jako numer 1. Od początku kariery w jego rekordzie są za to wałki,bicie mniejszych pięściarzy,podawanie punktacji z dupy podczas trwania walki co zmusza przeciwnika do zmiany taktyki na mocno mu niepasującą,MD podczas lekcji boksu przerąbanej 0 do 12,zdobycie pasa WBC MW z kompletnym pominięciem oficjalnego pretendenta,ucieczka przed GGG, kolejny wałek w postaci remisu a na koniec koks. O głupotach,które wygaduje do spółki z promotorem i Sralajmanem nie wspomnę.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 18:12   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

I warto o tym przypominać. Ludzie, którzy mają grube miliony nie potrafią przypilnować żarcia, mając świadomość co może ich spotkać w takim miejscu. Bo te alvarezowe banały i ogólniki mają na celu zamazanie obrazu sytuacji i sprawienie, by ludzie szybko o tym zapomnieli.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 19:50   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ofensywa Zobacz post
Mam nadzieję,że GGG w końcu zamknie Claunelo mordę... Gość powinien mieć w rekordzie co najmniej 5 a nawet 7 porażek a traktowany jest jako numer 1. Od początku kariery w jego rekordzie są za to wałki,bicie mniejszych pięściarzy,podawanie punktacji z dupy podczas trwania walki co zmusza przeciwnika do zmiany taktyki na mocno mu niepasującą,MD podczas lekcji boksu przerąbanej 0 do 12,zdobycie pasa WBC MW z kompletnym pominięciem oficjalnego pretendenta,ucieczka przed GGG, kolejny wałek w postaci remisu a na koniec koks. O głupotach,które wygaduje do spółki z promotorem i Sralajmanem nie wspomnę.
Co za bzdury, 7 porażek xddddddddddd
dobrze, że sanchez nie gada głupot, jak mu nie pasuje, to po cholere walczy z Canelo,zamiast bronić pasa IBF
BoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 20:14   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

IMO porażki Canelo - Mayweather (to wiadomo do zera) , Lara, GGG. Z Cotto walka bardzo bliska okołoremisowa, Cotto wypadł z Canelo lepiej niż Trout, a czesto slyszy sie opinie ze z Austinem to nokdaun przyczynił się do zwyciestwa meksykanina, a to daje do myslenia.

Rudy to zajebisty bokser, czołówka 154/160 ale zarowno w MW i super welter jest conajmniej po 3-5 piesciarzy ktorzy maja rowny/wyższy poziom niz Canelo a nie maja takiego statusu .
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 20:14   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Miguel Vazquez (1 walka),Jorge Juarez (remis z kelnerem to dla dużego prospekta porażka),Francisco Villanueva (tutaj win SD ale to dalej blamaż),FMJ (lekcja boksu 12-0),Lara,Trout,remis z GGG.

Napisałem 5 bo właśnie tyle widzę co najmniej a o walce z Cotto się nie wypowiadam bo po tej walce nie oglądałem boksu długi czas.

Rudy NIE jest słabym bokserem,co to to nie ale krwa robienie z niego króla boksu to jest jakaś kpina. Canelo w tej chwili dla mnie jest TOP5 MW i LMW a i w SMW myśle,że miałby szanse z wieloma bokserami z czołówki ale jak tak dalej pójdzie to będziemy łykać wszystko jak leci co nam serwują promotorzy i klika federacji od TBE przez Szumenowa mistrza świata i inne wynalazki po Canelo#1 P4P.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania