boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-07-18, 16:31   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 29 razy w 9 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Pogromca Michała Syrowatki podpisał kontrakt z Eddiem Hearnem

29-letni Robbie Davies Jr (16-1, 12 KO) stoczy teraz 3 walki w barwach grupy Matchroom Boxing, której właścicielem jest Eddie Hearn. Brytyjczyk w pierwszym pojedynku zmierzyć się ma ze swoim rodakiem, Glennem Footem (23-3, 7 KO), a wraz z rozpoczynającą się we wrześniu w kategorii super lekkiej nową edycją turnieju World Boxing Super Series także tam ujrzymy Daviesa Jr. Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie walczył z Michałem Syrowatką (19-2, 7 KO). Rok temu w lipcu Polak znokautował rywala w 12. rundzie, natomiast w rewanżowym starciu w marcu to Davies Jr wygrał przed czasem w tej samej odsłonie.

Potrzebowałem konkretnego wsparcia promocyjnego, by dostać walki, które chcę. Wiem, że Glenn Foot to dobry pięściarz o agresywnym stylu, zawsze daje z siebie wszystko. Nie mogłem odmówić kontraktu z Eddiem Hearnem. Potrzebuję wielkich walk i fajerwerków. Planowałem przedostać się na światowy rynek szybciej, jednak w obliczu turnieju WBSS będę nieco zablokowany w tej kwestii jeszcze przez rok. Muszę więc zejść do poziomu brytyjskiego i zmierzyć się z kimś, kto pozwoli mi się wybić. Nie mógłbym jednak walczyć z dzieciakiem o bilansie 10-0 z jednym zwycięstwem przez KO, wtedy nie rozwijałbym się – skomentował Davies Jr.

Źródło: Worlboxingnews

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 17:58   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czyżby delikatny przytyk do Akeema Browna?
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 22:35   #3 (permalink)
azz
journeyman

Domyślnie

Z całym szacunkiem ani z Devisa ani z Syrowatki w kontekście wielkier kariery światowej nic nie będzie, aktualny top to dla mnie w zestawieniu z chłopakami inna dyscyplina sportu. Panowie ładnie sie na wzajem zweryfikowali Robbie, pierwsze wyzwanie w karierze i przegrana, w sumie zaokrągleniu podobnie Syrowatka. Fajnie jakby ci zawodnicy dali nam trochę emocji i tego od nich oczekuje, mówienie o wielkich karierach międzynarodowych, w ich przypadkach nawet już nie jest śmieszne (no chyba że jako dawcy rekordów).
azz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 22:39   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Kolego przecież nie każdy będzie mistrzem świata. Syrek może dawać fajne walki i zarabiać godziwą kasę,więc i my będziemy zadowoleni a i Michał ze swojej pracy wyżyje. Jeśli chodzi o weryfikacje to Michała już przetestował stary i bawiący się boksem Jackiewicz. Syrowatka technicznie jest w sumie ok choć i szczęki nie ma tytanowej jak i zbytnie przepompowanie się nic nie dało w temacie siły ciosu. Ot taki local hero,który może pokonać kilku prospektów na dobrze płatnych wyjazdach bo z racji wyżej wymienionych mankamentów jak i wieku to raczej żaden promotor nie będzie go pchał w rankingach.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania