boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-07-18, 15:51   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 417 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie Ruiz Jr: jestem coraz lepszy. Chciałbym walki z Millerem

Andy Ruiz Jr (31-1, 20 KO) podczas gali we Fresno pokonał na punkty Kevina Johnsona (32-10-1, 16 KO) i celuje teraz w silniejszych rywali. "Destroyer" chętnie sprawdziłby się z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).

- Nadal potrzebuję nad sobą pracować, te 10 rund było dobrym doświadczeniem. Po prostu poprawiam się, jestem coraz lepszy. Bardzo chciałbym zmierzyć się z Jarrellem Millerem lub z innym z tych wielkich gości, którzy zapewne nie docenią mnie za ten występ. Następnym razem będzie inaczej - powiedział bokser Top Rank.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 16:45   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Oglądałbym. Dwóch ulanych Panów z szybkimi rączkami. O ile zestawianie Juniora z naszym Adasiem to dla mnie tak jak dla wielu zbyt duża dysproporcja w szansach na korzyść Ruiza. to tutaj powiedziałbym, że to dla mnie klasyczne 50/50.
Andy ma szybsze ręce i fajniejszą technikę a Big Baby jest po prostu dużo większy i silniejszy.
Na papierze zajebisty pojedynek.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 16:51   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał macius Zobacz post
Oglądałbym. Dwóch ulanych Panów z szybkimi rączkami. O ile zestawianie Juniora z naszym Adasiem to dla mnie tak jak dla wielu zbyt duża dysproporcja w szansach na korzyść Ruiza. to tutaj powiedziałbym, że to dla mnie klasyczne 50/50.
Andy ma szybsze ręce i fajniejszą technikę a Big Baby jest po prostu dużo większy i silniejszy.
Na papierze zajebisty pojedynek.
Na papierze genialne starcie. Nie wiem jak Junior wypadły przy idiącym do przodu Millerze. Panowie są jednak trochę w innym stylu ulani. Pod tłuszczem Miller ma jednak potężną masę mięśniową, a Andy to typowy latynoski ciężki. Bez mięśni zalany tłuszczem.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 17:28   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Na papierze genialne starcie. Nie wiem jak Junior wypadły przy idiącym do przodu Millerze. Panowie są jednak trochę w innym stylu ulani. Pod tłuszczem Miller ma jednak potężną masę mięśniową, a Andy to typowy latynoski ciężki. Bez mięśni zalany tłuszczem.
Zalany tłuszczem, ale dużo szybszy. Obaj mają w mojej opinii twarde szczęki więc ta szybkość może mieć kluczowe znaczenie na pełnym dystansie.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 17:57   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 417 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie

Nie wiem, czy postawiłbym w takiej walce przeciw Ruizowi. Jest lepiej wyszkolony, potrzebuje mniej czasu, by uruchomić swoje serie ciosów w półdystansie, jest przy tym precyzyjny, ma szybsze ręce i częściej niż Miller stawia na najsilniejsze uderzenia. Jarrell musiałby zawalczyć bliżej tego, choć jeszcze agresywniej, co z Duhaupas, na pewno nie tak jak z Washingtonem i Wachem. Inna sprawa, że fizyczność Millera mogłaby odegrać tutaj swoją rolę i Ruiz mógłby zostać zajechany. W jego interesie powinno być tutaj nieco spowalnianie akcji. Miller może dłużej, Ruiz powinien rzadziej, ale intensywniej - mowa oczywiście o bombardowaniu. Frapujące zestawienie.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 23:27   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Bardzo chętnie obejrzałbym taką walkę chociaż faworytem dla mnie byłby Big Baby. Ruiz musiałby walczyć na wstecznym a wydaje mi się że przy jego stylu byłoby to trudne zadanie. Na pewno ma szybsze ręce i lepsze kombinacje ale czy ro wystarczy na całe 12 rund?
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania