boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-07-18, 14:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 417 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie Garcia - Porter i Kownacki - Martin dwa tygodnie później

Gala Danny Garcia (34-1, 20 KO) - Shawn Porter (28-2-1, 17 KO), na której Adam Kownacki (17-0, 14 KO) ma zmierzyć się z Charlesem Martinem (25-1-1, 23 KO), ma nową datę. Pięściarze zameldują się w Barclays Center na Brooklynie nie 25 sierpnia, a 8 września.

Wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia, że kolejnym rywalem "Baby Face'a" będzie "Prince Charles". Wydaje się jednak, że podpisanie kontraktów na ten bój to tylko formalność. Dla Kownackiego będzie to największe wyzwanie w karierze.

Dodajmy, że w stawce walki Garcia - Porter znajdzie się pas WBC wagi półśredniej.

Źródło: boxingtalk.com
Zdjęcie: Sylwek Wosko

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 20:21   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Któryś z naszych ciężkich pokonał byłego mistrza świata poważnej organizacji? Tak sobie myślę, że jak Kownacki przewróci Martina - w co bardzo wierzę - to może być największy sukces w historii polskiej ciężkiej.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-18, 20:33   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Któryś z naszych ciężkich pokonał byłego mistrza świata poważnej organizacji? Tak sobie myślę, że jak Kownacki przewróci Martina - w co bardzo wierzę - to może być największy sukces w historii polskiej ciężkiej.
Andrew pokonal Tima Witherspoona. 2-krotny mistrz wagi ciezkiej w latach '80-tych.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 07:32   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

No tak, technicznie się zgadza, ale oni jednak walczyli 14 lat po tym jak Tim pas stracił a do tego Whitherspoon zanotował 3 porażki w ostatnich 4 walkach i miał 41 lat. Tutaj jednak Martin, jakby przypadkowym mistrzem nie był, ma 32 lata, 2 ostatnie walki wygrane, tylko jedna porażka na koncie i pas stracony 2 lata wcześniej. Myślę, że więcej warte zwycięstwo niż pokonanie emeryta, który już wtedy tylko zarabiał na swoim nazwisku. Być może to jednak będzie największy sukces w historii naszej lokalnej ciężkiej.

stare 09-07-18, 09:54   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
No tak, technicznie się zgadza, ale oni jednak walczyli 14 lat po tym jak Tim pas stracił a do tego Whitherspoon zanotował 3 porażki w ostatnich 4 walkach i miał 41 lat. Tutaj jednak Martin, jakby przypadkowym mistrzem nie był, ma 32 lata, 2 ostatnie walki wygrane, tylko jedna porażka na koncie i pas stracony 2 lata wcześniej. Myślę, że więcej warte zwycięstwo niż pokonanie emeryta, który już wtedy tylko zarabiał na swoim nazwisku. Być może to jednak będzie największy sukces w historii naszej lokalnej ciężkiej.
1. Jeszcze do walki nie doszło.
2. Jeszcze Kownacki nie wygrał z Martinem, który był kiepskim mistrzem i teoretycznie bardzo krótko i nawet nie obronił paska.
3. Gołota też zremisował z mistrzem IBF, a także stoczył 12 rund z Ruizem o WBA, gdzie kontrowersyjnie przegrał.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 12:00   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
1. Jeszcze do walki nie doszło.
2. Jeszcze Kownacki nie wygrał z Martinem, który był kiepskim mistrzem i teoretycznie bardzo krótko i nawet nie obronił paska.
3. Gołota też zremisował z mistrzem IBF, a także stoczył 12 rund z Ruizem o WBA, gdzie kontrowersyjnie przegrał.
1. Tylko gdybam, to taka ciekawostka związana z tą walką.
2. Skoro ciekawostka to patrzę na temat czysto zero jedynkowo i statystycznie. Nikt z Polaków nie pokonał całkiem niedawnego mistrza poważnej organizacji. Kownacki byłby pierwszy. Zakładając, że wygra oczywiście, na co IMHO ma duże szanse.
3. Stare dzieje, ale nie widziałem kontrowersji z Ruizem, pamiętam, że gubił Gołota rundę za rundą, zamazały obraz deski.

stare 09-07-18, 18:19   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
1. Tylko gdybam, to taka ciekawostka związana z tą walką.
2. Skoro ciekawostka to patrzę na temat czysto zero jedynkowo i statystycznie. Nikt z Polaków nie pokonał całkiem niedawnego mistrza poważnej organizacji. Kownacki byłby pierwszy. Zakładając, że wygra oczywiście, na co IMHO ma duże szanse.
3. Stare dzieje, ale nie widziałem kontrowersji z Ruizem, pamiętam, że gubił Gołota rundę za rundą, zamazały obraz deski.
U mnie Gołota wygrał jedną runda, dwie miałem takie, że się wahałem, także kontrowersje tak, ale nie takie, jak się u nas to robi.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 18:24   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Z Ruizem miałem 113-112 Gołota a z Byrdem remis. Któregoś wieczoru odświeżę sobie te walki i wypunktuję jeszcze raz.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-18, 20:35   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Skoro ciekawostka to patrzę na temat czysto zero jedynkowo i statystycznie. Nikt z Polaków nie pokonał całkiem niedawnego mistrza poważnej organizacji.
Patrząc zerojedynkowo i statystycznie to Gołota pokonał w '96 Nicholsona, który niespełna 2 lata wcześniej pokonał Ruiza w walce o IBO. Dziś IBO to podobno całkiem prestiżowy pas, wtedy taki nie był, dopiero od '99 można mówić o wzroście znaczenia tego pasa.
Rollky01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania