boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Bellew: "czysty" Powietkin nie ma szans z Joshuą. Ja też bym go zniszczył (http://www.boxing.pl/forum/newsy/52486-bellew-czysty-powietkin-nie-ma-szans-z-joshuae-ja-tea-bym-go-zniszczya.html)

Andrzej Pastuszek 03-07-18 10:27

Bellew: "czysty" Powietkin nie ma szans z Joshuą. Ja też bym go zniszczył
 

Jak wiemy, Anthony Joshua (21-0, 20 KO) i Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO) poddadzą się testom anty-dopingowym VADA przed ich walką, co zdaniem Tony'ego Bellew całkowicie zmieni rozkład szans w takim pojedynku. "Bomber" uważa, że "czysty" Powietkin nie ma startu nie tylko do Joshui, ale i nie sprostałby również samemu Bellew.

- Powietkin na dopingu to zupełnie inny zawodnik. Zniszczyłbym "czystego" Powietkina, ale z tym na dopingu nie miałbym żadnych szans. Taka jest rzeczywistość. Joshua znowu będzie taki jak wcześniej, czyli wyjdzie do ringu po nokaut. Nikt nie chce oglądać 12 rund szachów w wadze ciężkiej - powiedział Bellew.

- Joshua zniszczy Powietkina. Zmiażdży go w ciągu trzech, czterech rund. Price był pięć sekund od skończenia Powietkina, ale uratował go gong. Rosjanin płynął po ringu stylem grzbietowym, co świadczy o tym jak mocno bije Price, ale też o słabości Powietkina. On jeszcze do kolejnej rundy wyszedł na miękkich nogach, ale ostatecznie Davidowi się nie udało. Wiem od zawodników, którzy sparowali z Powietkinem, że na dopingu jest to po prostu zwierzę ringowe, ale dużo traci bez niedozwolonego wspomagania
- uważa Tony.

Źródło: bscene

boks i czil 03-07-18 15:08

A czystego Joshuę taki np. Kownacki klepie do jednej mordy. :rolleyes: Fajna wypowiedź sponsorowana ze strony Bellew, promotor na pewno doceni.

Ofensywa 03-07-18 16:09

Zdeprecjonowanie potencjalnego skalpu Joshuy i połechtanie swojego ego - dla mnie tyle z tego wynika.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.