boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-07-18, 10:06   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Winky: gdyby doszło do walki z De La Hoyą, to wygrałbym ten pojedynek

Ronald Wright, członek Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław, walczył w swojej karierze z wieloma silnymi oponentami, często gwiazdami boksu: Fernando Vargasem, Shanem Mosleyem, Felixem Trinidadem, Jermainem Taylorem, Ikem Quarteyem, Bernardem Hopkinsem, Paulem Williamsem czy Peterem Quillinem (ostatnia walka w karierze Ronalda). Jednym z tych wielkich, z którym Winky nigdy się nie spotkał, był "Złoty Chłopiec" Oscar De La Hoya. Walka obu panów była kilka razy negocjowana, ale strony nigdy nie doszły do porozumienia. Co po latach myśli o tym wszystkim Wright?

- Oni nigdy nie deklarowali, że chcą ze mną walczyć. Mówili, że myślą o tym, ale nigdy nie były to konkretne rozmowy. Gdybym walczył z Oscarem, to byłaby to wspaniała walka. On miał świetną ofensywę, dobry jab, znakomite sierpy. Oczywiście, uważam, że miałbym duże szanse, by go pokonać. W tamtym czasie byłem dużym junior średnim, byłem silny i głodny zwycięstw. On już wtedy miał na koncie kilka porażek i nie sądzę, by chciał narażać się na takie niebezpieczeństwo. Ale gdyby rzucił mi wyzwanie i stanęlibyśmy naprzeciw siebie, to wygrałbym ten pojedynek i uczynił dla niego bardzo ciężkim. Ale niczego mu nie odbieram. To wielki bokser, mogę jedynie żałować, że nie miałem okazji z nim walczyć. Jedyny wielki wojownik z mojej ery, z którym nie walczyłem - powiedział Winky.

Źródło: On The Ropes Boxing Radio

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-18, 10:10   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Jedna z legend, jedna z twarzy boksu z czasów, kiedy zaczynałem się nim interesować. Jak myślę boks, to mam przed oczami kilka twarzy, w tym tę Wrighta
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-18, 15:22   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mysle ze konf. stylow faworyzowala by winky wrighta. Defensywny boks w ofensywnym wydaniu.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-18, 17:11   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Winky miał zawsze słabe zainteresowanie fanami, dlatego bardzo ciezko bylo go promowac. On nawet z pasami nie byl nikim komu dawali dobre pieniadze lub sprzedawali dobrze bilety. Mosley chcial tylko jego pasek, dlatego z nim walczyl i to byl blad Mosleya, ze wzial trudnego Whinkey Righta, a potem rewanz znow przegrany. To pozwolilo Whinkiemu przejsc do druzyny asow i mogl potem pokonac starego, wylenialego Trinidad, a potem to juz równia pochyłą i branie walk za dobra kase i zarabianie pieniedzy, jednoczesnie przegrywajac.

Z ODLH by ciezko bylo to sprzedac,a potem to juz ODLH przeszedl na emeryture.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania