boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-06-18, 18:04   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Breazeale: Wilder nie posiada podstawowych umiejętności

Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) w rozmowie z premierboxingchampions.com opowiada o chęci zdetronizowania Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), mistrza WBC wagi ciężkiej. Wydaje się, że "Trouble" to najpoważniejszy kandydat na kolejnego przeciwnika "Bronze Bombera".

- Od dawna jestem w takiej sytuacji, że cały czas pozostaję w gotowości i czekam na sygnał. Po każdej walce biorę sobie jakieś 10 dni wolnego i wracam do treningów. Pracujemy zawsze nad zwiększeniem mocy prawej ręki, nad jabem, równowagą, poprawą techniki. Ostatnio sparowałem z półciężkimi i junior ciężkimi, by przetestować swoją szybkość i obronę. Bardzo często sparuję też z Geraldem Washingtonem, to są zawsze dobre rundy. Gerald bardzo mi pomógł przed walką z Izu - powiedział Breazeale.

- Oglądając walkę Wildera z Washingtonem byłem pewien, że mogę wygrać z Deontayem. Myślę, że gdy już dostanę walkę z Wilderem, to będzie to łatwiejsze zadanie niż starcie z Izu czy Moliną. Deontay wygląda w ringu bardzo nieporadnie. To medalista olimpijski, ma 40 walk na zawodowstwie, a nie posiada podstawowych umiejętności. On walczy jak na ulicy, wielu wyśmiewa się z mistrza świata wagi ciężkiej - zauważa "Trouble".

- Wilder bije tak obszernie, że to przypomina wręcz przedstawienie w cyrku. Wszyscy wiedzą, że ma mocną prawą rękę, ale czy on położył kogoś, kto naprawdę ma mocną szczękę? Nie wiem. Ja i Deontay jesteśmy mnie więcej na tym samym poziomie. Mierzę 200 cm wzrostu, ważę 115 kilogramów, Joshua to samo, wniósł przed walką ze mną 110 kg. Cholera, Wilder przed Ortizem był 14 funtów od limitu wagi cruiser! Deontay miał trochę szczęścia, że nie walczył jeszcze z nikim o naprawdę twardej szczęce i zawsze zdołał trafić prawą ręką - stwierdził Amerykanin.

Źródło: premierboxinchampions.com

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 18:58   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Chętnie obejrzę ich starcie. Breazele nie będzie w nim bez szans. Obawiam się jednak, że czekając na AJa Wilder wynajdzie sobie jakiegoś słabszego przeciwnika.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 19:23   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ciekawe co powie jak przyjmie prawy Wildera
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 21:25   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Przegiął trochę ten kluchowaty facet. Oby nie znieślli go jak Szpilkę. Posikanego i na noszach.
kaminskiy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 21:49   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Bomb od Joshuy nie wytrzymał a Wilder bije mocniej. Ja akurat boję się że Wilder urwie wolnemu Breazealowi głowę. To może się zakończyć bardzo szybko
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 22:22   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Owszem Wilder nie jest wirtuozem techniki, ale dużo widzi w ringu, jest szybki a te jego dzikie ataki są szalenie niebezpieczne dla każdego. Co do Breazela to jest to rywal idealnie skrojony pod Deontaya. Wolny , statyczny , z przeciętną obroną. Wilder nie będzie miał większych problemów by go namierzyć i huknąc prawym. Nie widzę żadnych argumentów jakie Brezale mógłby przeciwstawić Bomberowi. Z pewnością za to dowiemy się na ile mocna jest szczęka Dominica. Mój typ: Wilder zdecydowanie przez KO do końca 6 rundy.
IronFist93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 22:23   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Sporo bomb od AJa otrzymał zanim padł. A walczył z nim stary Joshua, nie ten ze starcia z Parkerem. Breazele potrafi dużo przyjąć i potrafi się odrodzić co pokazał w walce z Izu. Jest może wolny, ale twardy i ma cios, co daje mu szansę w starciu z Wilderem. Poza Stivernem z pierwdzej walki i Ortizem to byłby i tak najtrudniejszy rywal dla krzykacza.

stare 28-06-18, 22:57   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

@Szymon
A czym różnił się Joshua z walki z Parkerem od starego Joshuy? Tym że przez 12 rund kontrolował pojedynek z ciężkim zaliczanym do top 5?
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-18, 23:04   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wiem, że pewnie takie miał Joshua założenia przed walką z Parkerem, żeby maksymalnie bezpiecznie dla siebie przeboksować cały dystans, ale nie widać w nim było tego ciągu na rywala jaki miał wcześniej. Nie zaryzykował ani razu i nie zaatakował zdecydowanie. Może to żelazna dyscyplina taktyczna, ale Joshua z walki z Breazelem ruszył by na Parkera.

stare 29-06-18, 08:47   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Gada takie glupoty, bo chce zwiekszyc swoje szanse na walke z Wilderem i tyle. Deontay to byl zawsze znak zapytania, ale po tym jak rozbil twardego jak skala Ortiza, zostal tylko AJ jako realne zagrozenie. To oklepane, ze szybkosc w ringu znaczy wiecej niz sila, ale jest w tym duzo prawdy Tymczasem trzeba przyznac, ze Wilder jest i szybki, i silny. Przekonal mnie do siebie Amerykanin.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania