boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-06-18, 16:04   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 35 razy w 11 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Dubois - Gorman w przeciągu półtora roku?

Na horyzoncie pojawia się ciekawy pojedynek w brytyjskiej wadze ciężkiej. Kilka tygodni temu 22-letni Nathan Gorman (13-0, 11 KO) wspomniał o tym, że chętnie zmierzyłby się z młodszym o rok Danielem Dubois (8-0, 8 KO). Po sobotnim zwycięstwie nad Tomem Little promowany przez Franka Warrena Dubois przyznał, że czuje się gotowy na walkę ze swoim rodakiem. Gorman ostatni pojedynek także stoczył w czerwcu, nokautując w 3. rundzie Seana Turnera. Wg Warrena zawodnicy wejdą razem na ring w przeciągu półtora roku.

Little składał niezłe kombinacje. Jego lewy prosty nie jest może najszybszy na świecie, ale ma za to moc. Z mojej strony nie zaszkodzi jeszcze więcej balansu tułowiem. Byłem przygotowany na pełen dystans 10 rund. Czuję się gotowy na walkę z Gormanem. Zostawię to jednak Frankowi Warrenowi i mojemu menadżerowi Martinowi Bowersowi, oni najlepiej wiedzą, co dla mnie najlepsze – powiedział Dubois.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-18, 17:14   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Podoba mi się jego ofensywny styl i na pewno będę go obserwował. Bardzo młody, a już sporo umie. Co to będzie, gdy za jakiś czas jeszcze zmężnieje ?? (o ile w jego przypadku można w ogóle o czymś takim mówić). Z całego tego młodego narybku ma jak na razie u mnie pierwsze miejsce. Widać, że jest materiał do rzeźbienia i za kilka lat to może być ścisły top tej wagi.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-18, 18:46   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Faktycznie, coś ostatnio coraz więcej napakowanych, napompowanych Angoli. Ktoś już chyba zwracał niedawno na to uwagę.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-07-18, 13:47   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Tak sobie myślę o tym Dubois i nie wiem, co sądzić o tym, że on już jest na pro. Fizycznie przy innych prospektach to jest bestia, co staje się coraz bardziej typowe dla ciemnoskórych Brytyjczyków (Joshua, Yarde). Gość ma jednak dopiero 20 lat, to jest dzieciak, z brakami, których nie skoryguje, a nawet których nie zauważy w walkach, które Warren mu kontraktuje. Nie wierzę, że on zostanie poddany prawdziwym testom w ciągu roku-dwóch lat, a jeśli tak właśnie będzie, to jest to czas kompletnie zmarnowany.

Moim zdaniem on powinien przejść na pro po IO w Tokio w 2020. Na amatorce cały czas byłby testowany, cały czas mierzyłby się z najlepszymi, zebrałby mnóstwo cennego doświadczenia. Poznałby trochę presji. A co z nim teraz zrobić na zawodowstwie? Karmić przez dwa lata kalekami padającymi w ciągu 2-3 rund? Nie podoba mi się to. Yoka czy Hrgović to co innego, oni już nie mieli czasu na amatorkę, ale Dubois?
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania