boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-06-18, 18:59   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Marcin Najman pozwał Andrzeja Kostyrę

Andrzej Kostyra kilka tygodni temu wspomniał w swoim vlogu, że Marcin Najman jest winny pieniądze dziennikarce "Super Expressu" Marcie Rawicz-Koseckiej. Kobieta miała pozwać Najmana za oskarżenia, jakoby pisała ona pozytywnie o Przemysławie Salecie, gdyż jest jego kochanką. Sąd miał nakazać Najmanowi zapłatę 20 tysięcy złotych na rzecz Rawicz-Koseckiej, czego Najman, jak oznajmił Andrzej Kostyra, miał nigdy nie zrobić. "El Testosteron" nie czekał długo z reakcją i pozwał Andrzeja Kostyrę za to, co ten wyjawił w tamtym nagraniu.

- Pozew przeciwko panu Andrzejowi Kostyrze, redaktorowi "Super Express" został złożony do sądu. Pan Andrzej Kostyra będzie musiał odpowiedzieć za kłamstwa, które opublikował w swoim videoblogu tuż po "Narodowej Gali Boksu" na temat mój oraz ND Promotion. Całość odszkodowania będzie musiał wpłacić na Dom Dziecka w Częstochowie prowadzony przez Salezjanów - czytamy na Facebooku Marcina Najmana.

Tutaj możecie sobie przypomnieć nagranie Andrzeja Kostyry: http://www.boxing.pl/forum/newsy/521...a-najmana.html

Źródło: Facebook/Marcin Najman
Zdjęcie: warszawa.naszemiasto.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 19:54   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Ciekawi mnie, co skłoniło AK do tego w pewnym sensie "ataku" na Najmana. Przecież jeden i drugi są blisko z Gołotami, często można ich było zobaczyć razem w towarzystwie Andrew i Marioli, choćby w sądzie przeciwko Masie. A tutaj nagle taki beef.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 20:26   #3 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

jak to co? Pan Kostyra to człowiek polsatu, będzie jechał co każdym i wszystkim związanym z tvp.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 21:54   #4 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O jaką konkretnie wypowiedź Kostyry chodzi?
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 22:03   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Przeczytaj newsa.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 22:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

No i dobrze, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa. Polsat bardzo nerwowo reagowal na NGB. Mam nadzieje, ze jeszcze Najman cos zorganizuje. Wieksza konkurencja, lepiej dla nas.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 22:43   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wierzyć mi się nie chce, żeby Andrzej Kostyra podał publicznie takie informacje nie mając pewności, że są one prawdziwe.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 22:44   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
No i dobrze, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa. Polsat bardzo nerwowo reagowal na NGB. Mam nadzieje, ze jeszcze Najman cos zorganizuje. Wieksza konkurencja, lepiej dla nas.
Jeśli Najman będzie proponował to co działo się na PGE włącznie z samym sobą to Polsat może spać całkiem spokojnie.
Nerwowo reagowały raczej jednostki związane z Polsatem a zajmujące sie promocją sportów walki a właściwie to dwóch panów z KSW.Od Borka nie słyszałem żeby piorunami rzucał.
Poza tym z tych podziałów to póki co nie wytworzyło się nic co mocno przyciągnęłoby kibica przed tv czy na halę.Sprawdzone nazwiska tyle,że promowane przez różnych ludzi.
No i pamiętajmy o jednym ,Kostyra jest jedynie komentatorem w Polsacie,jego główne zajęcie to szefowanie redakcji sportowej w SE i to jest jego.Swoje vlogi tworzy pod szyldem SE a nie Polsatu.
Poza tym Kostyra jest dla mnie bardziej wiarygodnym człowiekiem od Najmana.Ciekaw jestem czy w ogóle do jakiejś sprawy dojdzie a jeśli już dojdzie to nie zdziwi mnie wyrok na korzyść p.Andrzeja.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 22:47   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

A mnie ciekawi Gołota i Najman. Gołota miał być częścią tej imprezy - wspominanie jego walk z Bowem...no i potem nie rozwineli tego tematu, ale że Gołotę nie zaprosił Najman? Poprzednie gale maleńkie to Gołote zapraszali, a nawet gosc honorowy na plakatach był, a teraz??

Wogole jak bylo z VIPami na tej gali? Bylo ich duzo czy nie przyszli czy Najman nie zaprosil? Bo zwykle parcie na szklo jest i przylaza
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-06-18, 23:18   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ofensywa Zobacz post
Przeczytaj newsa.
Wiem o które nagranie chodzi i specjalnie je na szybko przesłuchałem, ale nadal nie wiem do których konkretnie słów Najman się doczepił, bo nie zauważyłem tam żadnych kalumnii. Winy w nim nie znajduję.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania