boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Marcin Najman pozwał Andrzeja Kostyrę (http://www.boxing.pl/forum/newsy/52370-marcin-najman-pozwaa-andrzeja-kostyrae.html)

Krystian Sander 20-06-18 17:59

Marcin Najman pozwał Andrzeja Kostyrę
 

Andrzej Kostyra kilka tygodni temu wspomniał w swoim vlogu, że Marcin Najman jest winny pieniądze dziennikarce "Super Expressu" Marcie Rawicz-Koseckiej. Kobieta miała pozwać Najmana za oskarżenia, jakoby pisała ona pozytywnie o Przemysławie Salecie, gdyż jest jego kochanką. Sąd miał nakazać Najmanowi zapłatę 20 tysięcy złotych na rzecz Rawicz-Koseckiej, czego Najman, jak oznajmił Andrzej Kostyra, miał nigdy nie zrobić. "El Testosteron" nie czekał długo z reakcją i pozwał Andrzeja Kostyrę za to, co ten wyjawił w tamtym nagraniu.

- Pozew przeciwko panu Andrzejowi Kostyrze, redaktorowi "Super Express" został złożony do sądu. Pan Andrzej Kostyra będzie musiał odpowiedzieć za kłamstwa, które opublikował w swoim videoblogu tuż po "Narodowej Gali Boksu" na temat mój oraz ND Promotion. Całość odszkodowania będzie musiał wpłacić na Dom Dziecka w Częstochowie prowadzony przez Salezjanów - czytamy na Facebooku Marcina Najmana.

Tutaj możecie sobie przypomnieć nagranie Andrzeja Kostyry: http://www.boxing.pl/forum/newsy/521...a-najmana.html

Źródło: Facebook/Marcin Najman
Zdjęcie: warszawa.naszemiasto.pl

Krystian Sander 20-06-18 18:54

Ciekawi mnie, co skłoniło AK do tego w pewnym sensie "ataku" na Najmana. Przecież jeden i drugi są blisko z Gołotami, często można ich było zobaczyć razem w towarzystwie Andrew i Marioli, choćby w sądzie przeciwko Masie. A tutaj nagle taki beef.

szmagel 20-06-18 19:26

jak to co? Pan Kostyra to człowiek polsatu, będzie jechał co każdym i wszystkim związanym z tvp.

boks i czil 20-06-18 20:54

O jaką konkretnie wypowiedź Kostyry chodzi?

Ofensywa 20-06-18 21:03

Przeczytaj newsa.

darulka 20-06-18 21:13

No i dobrze, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa. Polsat bardzo nerwowo reagowal na NGB. Mam nadzieje, ze jeszcze Najman cos zorganizuje. Wieksza konkurencja, lepiej dla nas.

Szymon Aleksandrowicz 20-06-18 21:43

Wierzyć mi się nie chce, żeby Andrzej Kostyra podał publicznie takie informacje nie mając pewności, że są one prawdziwe.

Bred 20-06-18 21:44

Cytat:

Napisał darulka (Post 571071)
No i dobrze, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa. Polsat bardzo nerwowo reagowal na NGB. Mam nadzieje, ze jeszcze Najman cos zorganizuje. Wieksza konkurencja, lepiej dla nas.

Jeśli Najman będzie proponował to co działo się na PGE włącznie z samym sobą to Polsat może spać całkiem spokojnie.
Nerwowo reagowały raczej jednostki związane z Polsatem a zajmujące sie promocją sportów walki a właściwie to dwóch panów z KSW.Od Borka nie słyszałem żeby piorunami rzucał.
Poza tym z tych podziałów to póki co nie wytworzyło się nic co mocno przyciągnęłoby kibica przed tv czy na halę.Sprawdzone nazwiska tyle,że promowane przez różnych ludzi.
No i pamiętajmy o jednym ,Kostyra jest jedynie komentatorem w Polsacie,jego główne zajęcie to szefowanie redakcji sportowej w SE i to jest jego.Swoje vlogi tworzy pod szyldem SE a nie Polsatu.
Poza tym Kostyra jest dla mnie bardziej wiarygodnym człowiekiem od Najmana.Ciekaw jestem czy w ogóle do jakiejś sprawy dojdzie a jeśli już dojdzie to nie zdziwi mnie wyrok na korzyść p.Andrzeja.

kubakj 20-06-18 21:47

A mnie ciekawi Gołota i Najman. Gołota miał być częścią tej imprezy - wspominanie jego walk z Bowem...no i potem nie rozwineli tego tematu, ale że Gołotę nie zaprosił Najman? Poprzednie gale maleńkie to Gołote zapraszali, a nawet gosc honorowy na plakatach był, a teraz??

Wogole jak bylo z VIPami na tej gali? Bylo ich duzo czy nie przyszli czy Najman nie zaprosil? Bo zwykle parcie na szklo jest i przylaza

boks i czil 20-06-18 22:18

Cytat:

Napisał Ofensywa (Post 571069)
Przeczytaj newsa.

Wiem o które nagranie chodzi i specjalnie je na szybko przesłuchałem, ale nadal nie wiem do których konkretnie słów Najman się doczepił, bo nie zauważyłem tam żadnych kalumnii. Winy w nim nie znajduję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.