boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-06-18, 17:37   #21 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W moim przekonaniu najlepszy komentator.

Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 22:14   #22 (permalink)
challenger

Domyślnie

Raczej najgorszy z zawodowych komentatorów. Gość często pierdzieli od rzeczy, gada ciągle te same "kultowe" teksty i anegdotki kompletnie nie zwracając uwagi na to co się dzieje w ringu. Jeśli dobrze pamiętam to w ostatniej walce z jego komentarzem,którego nie wyciszyłem na ringu była ciekawa rywalizacja a Kostyra gadał jakie to sławy i celebryci są na widowni... W dodatku mimo tylu lat w zawodzie pan Andrzej komletnie nie umie tego boksu czytać a w swoim komentarzu częstokroć przeszkadzał Gmitrukowi mówić coś sensownego. Mimo wszystko Kostyra to sympatyczny starszy pan,który powinien się spełniać w tym do czego się obecnie nadaje - super express i blogi ale od komentatorki z dala.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 22:31   #23 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Macie odpowiedz pana Andrzeja Kostyry

W którym miejscu jest ta odpowiedź? Obejrzałem całość. Na maksa skoncentrowany (MOMENTUM). Ale nie znalazłem nigdzie odwołania do Najmana.
Rollky01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 22:36   #24 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Rocky, dla jasności, napisałeś, że tu znajdę odpowiedź. Chodzi o wątek z pierwszego posta? Jestem skoncentrowany, wyczuwam MOMENTUM, ale nie wiem o co Ci chodzi. Tu nic nie ma. Gadają sobie, gadają, ale ani słowa o El Testosteronie.
Rollky01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 22:40   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
myślenie boli?
Nie szukalem po internetach bo malo kiedy to robie dla takiego g., ale tutaj na portalu nie widzialem ze by Pan mejman publicznie zaprzeczyl ze to co powiedzial kostyra to nie prawda czy pokazal skan przelewu na konto dziennikarli. Moze tak zrobil nie wiem. Ale pierdolenie ze Pan kostyra odpowie za swoje klamstwa i pozew jest w sadzie to o niczym nie swiadczy to jest zagranie pod publiczke ktore robi co drugi polityk...jak piz po audycie xd 300 pozwo zlote mercedyesy itd .

Cytat:
Napisał Rollky01 Zobacz post
Rocky, dla jasności, napisałeś, że tu znajdę odpowiedź. Chodzi o wątek z pierwszego posta? Jestem skoncentrowany, wyczuwam MOMENTUM, ale nie wiem o co Ci chodzi. Tu nic nie ma. Gadają sobie, gadają, ale ani słowa o El Testosteronie.
Bo oni nie mowia o el omadrenie tylko jego scenicznym alter mitomano ego "mejmanie mameji" co nie placi sądowych kar jak rydzyk i elyta z pisu jeszcze jakies lipne kontra pozwy (zlapali za reke - a ten krzyczy lapac zlodzeja xd) xd chce to zobaczyc mam nadzieje na transmisje live z sadu xd
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 23:10   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Nie szukalem po internetach bo malo kiedy to robie dla takiego g., ale tutaj na portalu nie widzialem ze by Pan mejman publicznie zaprzeczyl ze to co powiedzial kostyra to nie prawda czy pokazal skan przelewu na konto dziennikarli. Moze tak zrobil nie wiem. Ale pierdolenie ze Pan kostyra odpowie za swoje klamstwa i pozew jest w sadzie to o niczym nie swiadczy to jest zagranie pod publiczke ktore robi co drugi polityk...jak piz po audycie xd 300 pozwo zlote mercedyesy itd .

Bo oni nie mowia o el omadrenie tylko jego scenicznym alter mitomano ego "mejmanie mameji" co nie placi sądowych kar jak rydzyk i elyta z pisu jeszcze jakies lipne kontra pozwy (zlapali za reke - a ten krzyczy lapac zlodzeja xd) xd chce to zobaczyc mam nadzieje na transmisje live z sadu xd
Odpowiedzial publicznie jak najbardziej, ze Kostyra brednie na jego temat opowiada i skierowal pozew do sądu o zniesławienie. A co on bedzie prezentowal jakies skany, jak by to jakas wartosc mialo. W sądzie udowodnic moga ktory ma dluzszego i ladniejszego
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-18, 23:21   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Odpowiedzial publicznie jak najbardziej, ze Kostyra brednie na jego temat opowiada i skierowal pozew do sądu o zniesławienie. A co on bedzie prezentowal jakies skany, jak by to jakas wartosc mialo. W sądzie udowodnic moga ktory ma dluzszego i ladniejszego
Hmm brednie ale ktore moze te o gali narodowców ? A moze inne w koncu to dziennikarz duzo gada...a ja chce konkrety Panie co bylo klamstwem niech powie publiczninie. Ja se moge tak samo napisac ze brednie pisze kubkj i ide z pozwem fajnie ? Xd

stare 22-06-18, 00:33   #28 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Hmm brednie ale ktore moze te o gali narodowców ? A moze inne w koncu to dziennikarz duzo gada...a ja chce konkrety Panie co bylo klamstwem niech powie publiczninie. Ja se moge tak samo napisac ze brednie pisze kubkj i ide z pozwem fajnie ? Xd
Jesli bede pisał brednie, to kogo to obchodzi ? Ale jak bede rozpowszechnial jakies nieprawdziwe informacje na czyjs temat, znieslawial kogos w massmediach, to mozesz wytoczyc mi proces o znieslawienie i jak przedstawisz dowody na to sądowi i ten sąd zgodzi się z twoja argumentacją, to mnie ukarzą - pewnie finansowo, ot co. A potem komornika musiałbyś wynając, płacąc mu...

A kto ma racje - Najman czy Kostyra to mnie, a pewnie jak i wiekszosc go... obchodzi.

Kostyra zrobil z siebie kretyna, a poza tym chciał zabłysnąć jaki to obrońca, a wyszla jedna kupa. Kompletny idiota, ktory wyciaga takie cos przed gala, ale pewnie żałował, że mu nie dali komentować takiej gali
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-18, 08:53   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post

Kostyra zrobil z siebie kretyna, a poza tym chciał zabłysnąć jaki to obrońca, a wyszla jedna kupa. Kompletny idiota, ktory wyciaga takie cos przed gala, ale pewnie żałował, że mu nie dali komentować takiej gali
No wlasnie omadren dajac lipne pozwy xhce zebys tak myslał.

A kostyra bardzo dobrzee zrobil cwaniaczka obnazyl. Na co mial czekac az wielmozny Pan laskawie skonczy co zaczal ? A moze potem zacznie sie po dupie drapac i tez bedzoe trzeba czekac ? Sorry ale obowiazek zaplaty kary powstal duzo duzo wczesniej niz gala i organizator jak noe chcial miec klopotow to powinien zaplacic.

Swoja droga trzeba miec nizle najebane we lbie -> pomawiasz ludzi -> przegrywasz proces -> nie placisz kary ludziom ktorych pomwaiales --> ludzi upominaja sie o swoje pieniadze -> pozywasz ich bo upominajac sie o o kase ektora im wisisz pomowili cie - po w procesie zadaj kazy od ludzi ktoeym wisisz kase za to ze cie pomowili ze wisisz im kase xd no lurwa gieniusz

stare 22-06-18, 09:25   #30 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

@kubakj

Kostyra mówił o tym po gali. Na ten moment bardziej wierzę Kostyrze.

Najman wrzucił do neta screena tego pozwu, który złożył, ale już screena z przelewu pieniędzy nie mógł? Przecież to w jednej chwili by skompromitowało Kostyrę, a oczyściło Najmana. A on idzie dalej w zaparte...

Swoją drogą 20 tysięcy dla Pani Marty i te 7 dla Salety to jest jedna i ta sama sprawa sądowa. Na początku myślałem, że to już było z innego pozwu.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania